» Poradna » Programy

KeePass pro iPhone

Dobry den, presel jsem z Androidu na iOS. Na desktopu i notebooku pouzivam KeePassXC a na Androidu jsem pouzival KeePass2Android. Ted mam vsak iOS a iPad a nevim, jaky KeePass tam dat. Nechci je naslepo vsechny hkouset, tak se ptam, zda tu nekdo nejaky nepouziva. Zatim jsem nainstaloval KeePassium a celkem dobre, ale rad si necham poradit, dekuju

Odpovědi na otázku

uz docela dlouho pouzivam https://strongboxsafe.com na iPhone a iPad - za me nema chybu ale predpokladam, ze kazdej ti poradi neco jinyho :D

To je nějaká reklama ?A co tazatel bude dělat s Widlema ?

Co přesně by s Windows dělal? Na ně se neptal,nicméně Strongbox na iPadu a iPhonu používám, ve free verzi - mám to jen jako úložiště hesel featury s vyplňováním nepoužívám a nechci platit 5 dolarů nebo kolik za měsíc...Nicméně Strongbox používá stejný formát souborů jako KeePass, takže mám svou databázi uloženou na OneDrive, odtud si ji načte Strongbox na iPadu a iPhonu a normálně s ní pracuje a uloží na OneDrive, v Macu si z OneDrivu tu samou databázi stáhne MacPass a na herním PCčku ji z OneDrive stáhne a používá KeePass. Na všech zařízeních je dostupná vždy jedna a tatáž databáze hesel a je aktuální

Používám Bitwarden - protože je open source, zdarma a synchronizuje se automaticky.

Kedysi davno som tiez riesil Keepass pre iOS, a najschodnejsie riesenie bol prechod na inu aplikaciu, ktora nativne podporuje vsetky mnou pouzivane platformy, teda Windows, iOS a android. Premigroval som databazu a na Keepass si uz nespomeniem.

Na iPadOS a iOS použiješ Strongbox, ať prémiový nebo free.Na MacOS použiješě MacPassNa Windows použiješ KeePass 2Na Chromebooku KeePass 2Na Androidu jsem používal.. jaj, ani nevím KDroid? KeePass2Android?Na Linuxu je třeba KeePassX?všechno pracuje se stejným formátem souborů, takže si tu databázi hodíš na cloud a pracuješ s ní odkudkoli na kterékoli platformě

Já používal https://apps.apple.com/us/app/kypass-keepass-in-... a teď jsem přešel na 1password

dík za tip, jediné co mi na free strongboxu chybí je touch id/face id odemykání...

Na iphone pouzi KeePass touch