» Poradna » Ostatní

Kedy uz konecne bude mat zive funkcny system?

Co s tymto

~/PubSystem.Controls.Run.Consult/ConsultAnswer.ascx
System.IndexOutOfRangeException
There is no row at position 0.
System.Data
at System.Data.RBTree`1.GetNodeByIndex(Int32 userIndex) at System.Data.RBTree`1.get_Item(Int32 index) at System.Data.DataRowCollection.get_Item(Int32 index) at ASP.pubsystem_controls_run_consult_consultanswer_ascx.__DataBinding__control3(Object sender, EventArgs e) in d:\Inetpub\servers\Cpress\new_www.zive.sk\PubSystem.Controls.Run.Consult\ConsultAnswer.ascx:line 111 at System.Web.UI.Control.OnDataBinding(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.DataBind(Boolean raiseOnDataBinding) at System.Web.UI.Control.DataBind() at System.Web.UI.Control.DataBindChildren() at System.Web.UI.Control.DataBind(Boolean raiseOnDataBinding) at System.Web.UI.Control.DataBind() at PubSystem.Controls.Run.Consult.ConsultAnswer.InitData() at PubSystem.Controls.Run.Consult.ConsultAnswer.OnInit(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.InitRecursive(Control namingContainer) at System.Web.UI.Control.AddedControl(Control control, Int32 index) at System.Web.UI.ControlCollection.Add(Control child) at PubSystem.Controls.Run.CacheControl.CreateChildControls()

Odpovědi na otázku

podle prvního řádku mají problém s nějakou hospodou

Tak to dopada, kdyz se zvoli software od MS

tak to dopadá když si neumí nastavit customErrors web.configu

Tak to dopada, kdyz programator neosetri stav a pocita, ze se mu vzdy nejaky radek vybere. Tohle nema nic spolecneho s ASP nebo PHP, ale s blbe napsanym kodem.