Keď zapnem pc tak mi nenabehne monitor

Dobrý deň...potreboval by som poradiť ohľadom môjho problému...poskladal som si novú PC zostavu...keď som napojil monitor tak ani ho nezasvietilo...pri tom ale funguje všetko tým myslím chladiče od grafiky,zdroja,procesora a prídavné chladiče

Odpovědi na otázku

Užásný popis, už jen podle něj budeš nějaký ucho, co si má podobnou službu raději zaplatit.Zkus PC připojit k jinému monitoru či televizi.

A máte monitor v elektrice?Případně zapojený do správného slotu?

Nebo zkus na monitoru párkrát zmáčknout "MODE"

To že něco svítí a točí se ventilátory vůbec neznamená, že něco funguje. Takže jsi tu sestavu poskládal blbě. Víc se nedá takto na dálku říct.

Aneb tvrdá realita.

PC očividně nefunguje, závada může být v jakékoliv součásti.