» Poradna » Windows (a jiné OS)

Když zapnu windows tak to zamrzne a jde to jen restartovat prosím pomoc

Dobrý den,dnes jsem přeinstaloval windows přes flash disk a v pulce se to restartovalo ,ale ještě nebyla dokončená celková instalace Windows a pak to zamrzlo u okna kde si vybírám uda chci jit do BIOSu.A tam se to zaseklo definitivně.Pomohlo by kdybych si koupil originální DVD Windows,nebo je už PC definitivně v loji.Děkuji

Odpovědi na otázku

> Zkus odpojit disk kam jsi instaloval, všechny disky a pak jdi do BIOSu.> Pokud BIOS nebude mít problém, je to tou nepovedenou instalací.> Má-li mašina problém s USB, instaluj z DVD (mnohem spolehlivější) a disk na který bylo původně instalováno, zapoj až po startu z instalačního média. Tím pak odstraň vše z disku, znovu vytvoř oddíl (jeden pro celý disk) a do něj instaluj.> Případné rozdělení na část OS / DATA až po instalaci OS.Pokud problém přetrvá nebo máš vadný disk (či použitý, dlouho jetý) pak ho pochopitelně vyměň za nový. Vadný disk nemusí instalaci dokončit - některé sektory budou nepřístupné.

Tady mám problém já mam jen jeden disk a Vy jste psal,že to mam nainstalovat na jiný a pote mam vlozit ten stary na ktery jsem instaloval windows.Co mám dělat?

Když máš jen jeden tak samozř. instaluj na něj. Před instalací ho vyčisti.

Když se PC restartuje v zátěži, tak bude asi problém s teplotama. Vyčisti chladič od CPU, nebo raději ho přepastuj. I chladič od severního můstu může dělat bordel.

Něco Ti v PC vyhnívá, originální DVD Ti určitě nepomůže, proveď testy hw, pokud nevíš, o co jde a jak, navštiv servis.