Když zapnu minecraft, mám na 5 minut BLACKSCREEN

Ahoj, mám takový menší problém s MineCraftem.Když ho chci zapnout, rozkliknu normálně minecraft launcher, ten se načte v pohodě,kliknu na tlačítko play, vyjede mi MineCraft, kde je blackscreen a ne logo Mojangu, a píše mi to(vlevo nahoře) Minecraft verze (Neodpovídá).Asi po 5 minutách se to načte.Kdysi to nedělalo (cca 2 týdny zpět)Nějaká rada ? :O :(PC SPECS :INTEL I5 6500GTX 960 2GB8 GB RAM DDR4

Odpovědi na otázku

Jedná se o normální chování. Prostě java, načítá se... Trvá to.

Nejspíš...Kdysi mi to ale nedělalo (cca 2 týdny) A ještě mi to pak po 5 minutách spadne