» Poradna » Programy

Když zapnu jakoukoliv hru tak se mi restartuje počítač .Nevíte někdo co s tím ?

Dobrý den mám jeden dotaz . Dostal jsem grafickou kartu Radeon R7 360 (GV-R736OC-2GD rev 1.0) Namontoval jsem jí správně, stáhnul jsem správné ovladače a spustím hru a tak skusím další a zase restart ale nějak se mi povedlo tu hru hrát 45 min vypl jsem znova zapl a asi 3 sekundy a restartoval se mi počítač .Nevíte někdo čím by mohla tato záhada být ? Už jsem přeinstaloval ovladače šel jsem na support a nic . Neví někdo o tomto ?

Odpovědi na otázku

Vypiš celou HW sestavu, včetně PŘESNÉHO typu zdroje ("zdroj 400W" je údaj k ničemu).