» Poradna » Web a internet

Když zapnu google chrome na mém účtu, tak vyhledávám přes yahoo

Dobrý den, dřiv když jsem vyhledával na googlu, tak jsem vyhledával přes gooogle , ale po nějakém čase se mi to přrměnilo na Yahoo.

Odpovědi na otázku

Tak si přepni vyhledávání na Google.Pro pro uživatele Googlem nepolíbené:- vpravo nahoře klik na tři tečky pod sebou- klik na Nastavení- sjet níže na oddíl Vyhledávač, klik na Spravovat vyhledávače- u Google.cz klik na tečky a zvolit Nastavit jako výchozíToť vše

No každý máme nějaké preference, když rád vyhledáváš přes Yahoo, tak směle do toho. Já ti to rozmlouvat nebudu.

Nevím proč nám to oznamuješ, však můžeš vyhledávat přes co chceš. Pokud jsi tím náhodou chtěl říct, že se ti to nelíbí, tak si to prostě v nastavení Chrome změn. A příště až budeš někde něco odklikávat, třeba při instalaci nějakého programu, tak si pořádně čti, co odklikáváš, abys zase neodsouhlasil změnu vyhledávání. Samo se to nestalo.

Natahal sis tam nějaké cracknuté hry, které při instalaci změnily vyhledávač.