» Poradna » Mobily

Když volám na skypu a mám sluchátka a zapnu hru slyším jí přes reproduktor note

Zapojil jsem si sluchátka a volal jsem na skypu s kámošem,... Tak jsme se rozhodli že si něco zahrajeme a najednou jsem slyšel hru přes reproduktor u notebooku,... Poradně co mám dělat abych slyšel hru ve sluchátkách a mohl volat,.... Mám windows 10

Odpovědi na otázku

Model NB je asi neznámý?

Případně i sluchátek, možná info (či screen) jak je nyní vše nastaveno by také udělal radost (čti: pomohl).

A sluchátka Jsou Sony mdr-xb950 ... http://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-xb950ap/

HP

Nastavit si ve správci zvuku, že všechny zvuky mají jít do sluchátek

Zkusil jsem stejnak nic pořád to samé

Některé (slušné) programy a hry na to nastavení ve správci zvuk§ kašlou a mají své nastavení. Projdi si nastavení té hry.

Třeba v cs:go Tam jsem nic nenašelBuď jsem slepej nebo to tam není