» Poradna » Notebooky
Dobrý den,Mám notebook lenovo yoga 510 už asi 2 a půl roku, vždy když silněji zmáčknu na klávesnici ( oblast WSAD jinou jsem nezkoušel ) tak se mi objeví černá obrazovka, ale podsvícení obrazovky , zvuk atd... funguje.
Jaký máš důvod k tomu, aby jsi "tvrdě zmáčknul na klávesnici" nebo " silněji zmáčknul na klávesnici" ???Klávesnice u počítačů n obvzvlášť u notebooků nejsou jako psací troj Consul, do kterého se muselo bušit.A z recenzí na Lenova je vidět, že se u nich klávesnice prohýbají. Tak s klávesnicí zacházej s citem a nebudeš mít problémy.
důvod na tvrdě stisknutí klávesnice nemám , pouze když hraji hru tak občas dám o trochu vetší cit a je to
Je fajn že počítač reaguje na tvojí devastaci.
Jednoduše, už se ti povedlo tím tvrdým mačkáním něco v notebooku poškodit. Servis to jistí, hezky si tu svoji blbost budeš muset zaplatit.
Musíš měkce, asi vyžaduje něžné dotyky......
pokud potřebuješ bušit do klávesnice kup si radši externí vyjde tě násobně levněji než případná oprava NTB.
tak třeba já když si tvrdě zmáčknu tepnu na krku tak po chvilce omdlim
Vladislav Kluska | 102
David Polesný | 41
Lukáš Václavík | 75
Karel Kilián | 60
Karel Kilián | 21
Karel Kilián | 30
** Když selžou legální zdroje, můžete se zkusit obrátit na služby pro stahování souborů ** Ulož.to není zdaleka jediné, které nabízí videoobsah ke stažení ** Konkurenční služby nabízí levnější placené účty
redakce | 112
Ondřej Králík | 3
Ondřej Králík
** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu
Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 152
Megatest rychlých Wi-Fi 6 routerů
Jak ztišit počítač
Velký test mATX skříní