Když si dám ovladače a soubory na Místní disk D ...

a poté nainstaluji nový OS, volbou vlastní instalace a nechám soubory na DÉČKU a Céčko zformátuju novým OS, zůstanou tyto soubory na tom disku D i po uplne preinstalaci bez formatovani déčka?

Odpovědi na otázku

Ano, zůstanou.

kuju

Vskutku vybrané poděkování.

štát nešetrí ani s milionami (hlavne pri tenderoch), Ty šetríš aj s písmenkami?

Ano zůstanou a to i se všemi viry,ktaré tam jsou usídleny.

mám antivirus

Zůstanou. Jen upozorním, že pokud bys na Déčko nainstaloval nějaké programy a později přeinstaloval OS na Céčku, tak soubory těch programů na Déčku sice zůstanou, ale ty programy nemusí fungovat a nejspíš je budeš muset nainstalovat znovu.

Ano, zůstanou. A po úplné přeinstalaci budou vůči novému OS naprosto na hov.no.

tazatel zřejmě myslel instalačky ovladačů, aby to nemusel někde stahovat nebo tam cpát postupně cédéčka... (aspoň doufám teda)

Brouky na D: a Broučinky na C: - to svět ještě neviděl.

No co,na experimenty se využívá fleška,externí disk nebo taky DVD.Nebudu pokoušet HDD v PC !!!