Když otevřu Xsplit Broadcaster tak se odpojí Windows od wi-fi a už se nepřipojí

Dobrý den,Když otevřu Xsplit Broadcaster tak se odpojí Windows od wi-fi a už se nechce připojit a ukazuje že nebyly nalezeny žádné wi-fi sítě a musím pc restartovat aby se wifi zpátky připojila.Nevíte někdo co s tím?Dík

Odpovědi na otázku

Xsplit je celkem drahá záležitost. Takže moje otázka zní, používáš jej legálně nebo máš staženou nějakou cracklou verzi?