» Poradna » Mobily

Kdyz mam Apple Watch iPhone nevyzvani SMS

Když mám Apple watch, iPhone mi nevyzvání na SMS / iMessage. Tichý režim není aktivní. Když sundám Apple watch, vše funguje. Už nevím kde bych to mohl nastavit.Díky

Odpovědi na otázku

v nastavení upozornění - aplikace Watch v telefonu

Myslíte oznámení? Tam to nikde nemůžu najít. A Google jsem samozřejmě zkoušel…

to znamená, že nejde upozornění sms na iphonu a zároveň na watch ? tohle mě docela štve, nechápu proč to nejde nastavit za všech okolností na obou zařízení zároveň

Ano, nejde. Aspon nevim jak to udelat. Zprava mi na telefonu proste nezazvoni kdyz mam apple watch