» Poradna » Windows (a jiné OS)

Když kliknu na pravé tlačítko myši tak mi počítač 2x pípne

Když kliknu na pravé tlačítko myši tak mi počítač 2x pípne. Děje se to když hraju nějakou hru a kliknu na pravé tlačítko tak pc 2x pípne a trochu mi to lagne .. není to pokaždé ale je to často. Je to herní pc HP, vir v pc nemám

Odpovědi na otázku

me to nedela, mam notebook Acer.

poradí mi někdo?

A co chceš jako poradit? Jednoduše nemačkej pravé tlačíko myši, máš tam dost jiných tlačítek.

:D

Nesprávne pridelené IRQ = konflikt s iným HW v PC.Niekedy pomôže: odobrať myš zo systému cez Správcu zariadení, reštartovať PC. Systém identifikuje myš ako nové zariadenie a pridelí jej správny ovládač (pokiaľ to nie je nejaká herná myš s vlastným ovládačom a nastaveniami, tak sa dosadí defaultný ovládač) a pridelí jej IRQ. A mali by prestať konflikty.

myš sem odebral restartoval a dělá to pořád

No tak zkuste jinou mys. Ta pipajici muze byt "nemocna". Kazde zarizeni muze selhat..

Mám omen a už 14 dní mi to dělá taky. hraju CS:GO a je to za trest.. zkoušel jsem koupit novou myš, přeinstalovat hru, stáhl jsem všechny nejnovější ovladače.. mam chladící podložku... vůbec netuším čím to může být.. dělá to jen ve hře.. noťas mám pár měšíců a do nedávna to vubec nedělalo.. sere mě to... tak snad se tu najde někdo kdo nám poradí.

Není tomu pravému tlačítku přidělená samotnou hrou, nebo ovladačem nějaká funkce, která není dostupná? Zkuste se podívat do event vieweru, jestli si na něco nestěžuje.

Ahoj, mám ten stejný problém s notebookem OMEN, někdy se toho nejde zbavit a někdy to je bez problému... pc mám ted po reinstalaci windowsu, ovladačů a všeho možného a dělá to pořád, hlavně PUBG a CSGO... taky bych prosil někoho o radu :/

Tak mi pomohlo vymazat ovladače na touchpad a problém zatím nenastal :)