» Poradna » Mobily

Když je vložen telefonát do televizního pořadu, proč mu není rozmět (někdy) ?

Čím je ta snížená kvalita způsobena ?Proč třeba mámě nebyl v telefonu rozumět ? Telefon ji vytvořit strašně vysoký hlas (ne hlasitost) - vysoké frekvence

Odpovědi na otázku

Tady je to vysvětleno Michalehttp://www.jackiesdream.cz/novinky_2012/lom__1_.jpg

Dobré ráno, pane Michal Třeba proto, že hovor ve studiu pustí přes hlasitý odposlech a sejmou mikrofonem? Ani nepíšeš, jestli tvá máti volala z pevný, nebo z mobilu... takže za důvodem může být nekvalitní telefonní přístoj, v případě pevné linky i nekvalitní metalická kabeláž atd.

Ty jsi opravdu elektrotechnik?

http://diskuse.elektrika.cz/index.php : "...Brum způsobuje stejnosměrná složka elektrického proudu, který teče PEN vodičem..." - údajně ano. A navíc je mu špatně po výletu do muzea motocyklů v Pavlíkově u Rakovníka, tak se musí odreagovat.

MICHALE ty musíš na loď, pardon do bazénu:http://abload.de/img/palx01rys31.gif

ta holka má ovšem jednu zásadní vadu: NEPLAVE!

Když jsi to tady chtěl přes prázdniny zavřít, opomněl jsi drobný detail: pan Kolesa má totiž prázdniny po celý rok...

no, on má teď vlastní rubriku "Na Plovárně" (chudák Marek Eben), takže se tady realizuje už méně... takže jemu by dvouměsíční odstávka poradny taky nevadila

Opravdu? No potěš. Pochybuji, že by o tom Marek věděl, to bude asi údiv. Jinak pro nás samozřejmě dobrý, aspoň si Kolesa konečně přestane dělat z Poradny vlastní blog.

Že by to vždy volali invalidní důchodci s nafilmovanými nemocemi???

Už když jsem ten dotaz viděl na titulce živě, bylo mi jasné, že takovou trotlovinu může vymyslet jenom koleša...