» Poradna » Web a internet

Kdy weby přestanou otravovat s cookies a objednávkou newsu?

Dobrý den, kdy už konečně weby přestanou otravovat s cookies - otravuje to pokaždé, je to JEN kvůli hloupé EU a určitě to otravuje i samotné autry zákona. Zruší už zákon?TO samé : weby neustále otravují, jestli nechci objednat, aby mi chodily newsy. TO dám jednou a pak me otravují neustále, zakrývají text apod. Kdo chce newsy, tak si info najde. Kdo o tom neví, že to lze, má smulu. Proste jako vždy: Když se má něco ochránit, tak se otravují všichni ostatní mimo potencionálních viníků

Odpovědi na otázku

Kdy sem konečně lidi přestanou psát nesmyslné a hloupé dotazy?

Co je na tom hloupého? Zive.cz sleduje vývoj, zatímco uživatele internetu to otravuje. A ti superchytří tento dotaz mohou přeskočit.

Az bude v pekle mrznout, dostanou i eurosajuzni pitomci v Bruseli rozum. Ale driv fakt ne.

I don´t care about cookies

1) Autory zákona to neobtěžuje, protože ti ani netuší, co to je internet, natož aby ho používali.2) Vyskakovací okno pro newsletter se používat zřejmě nepřestane, jelikož je celkem objektivně prokázáno, že to vyplní více lidí, než když by byl někde schovaný dole na stránce a o to jim jde primárně.

Až zavládne zdravý rozum. Takže nikdy.Otázka co s tím?Blokování obsahu! Přednastavené filtry nejsou zdaleka 100%, ale když člověk ví, co dělá, může se na častěji navštěvovaných webech těchto zrůdností zbavit (bavíme se o desktopu - na mobilech, kde to vadí možná i víc, je to složitější).