» Poradna » Ostatní

Kdy už konečně GROSS abdikuje (VYPADNE) ?

Odpovědi na otázku

Nikdy, Standa ma hrosi kuzi... Uz pred mesicem jsem tipoval ze to ustoji... Standa Gross je agresivni zmrd.

kazdy kdo tam kdy byl, tak si nahrabal, jen se o tom nemluvilo. je to o korytech, tak ze si politici nemají co vyčítat.Soucasny stav je umnele vyvolanej, protoze se chce k moci dostat nekdo jinej. je to špinava hra.

Naprostý souhlas. Všechno je jen boj o koryta a je jedno kolik to bude stát (např. předčasné volby). Nahrabali si všichni, Gross je žabař oproti ostatním, ještě si toho nenahrabal tolik.. Být Kalouskem a spol. ani se neozývám a držím hubu aby nezačali rýpat do mě.

Nechápu, jaká je souvislost tvé otázky a kategorie "ostatní hardware".Myslím,že alespoň na toto  fórum nepatří.

Myslel jsem to jako výměnu hardware ve vládě .Asi nepatří, ale za dobu co pročítám poradnu (už nějakej rok), tady už takovejch dotazů bylo (asi to neni omluva )

Proč dáváš takovýto příspěvek do technické poradny ?Když už máš potřebu publikovat podobná téma, snad by to bylo vhodnější třeba na Fórum.

- Zajímal mě názor lidí z tech. poradny .- Asi jo .

co se tu objevil zase za exibicionista

moc jsem nepochopil formulaci , tak nemůžu  reagovat

Odstoupí asi těžko,neb naši politici mají velehroší kůži.A´t to byli pánové Zeman,Kalvoda nejmenovaně poslanů.Kdepak ti hrabou a při tom mlaskají.kde by sehnali tak dobrej kšeft??

Kalvoda je zrovna jeden z mala (dvou? tri?) ceskych politiku, ktery sam odstroupil. A to za NESROVNATELNE mensi pruser - jenom bylo nekde uvadeno ze je JUDr ackoliv nebyl (vzdelani mel, ale nemel titul; navic, ze ho ma ani nikdy sam netvrdil).

Nemuze odstoupit - zatim. Neni dost starej aby se vzapeti nechal zvolit do senatu

a teply mistecka v EU uz jsou taky obsazeny

Až dostane rozum.

takže nikdy..... Vždyť mu to prejte je to jenom nase chyba ze tam byl zvolenej(ode me ne...) tak si ted dela zasoby na horsi casy... Je prece mlady a perspektivni

jj já ho taky nevolil a nebudu

Pořádná Poradna |  |

Nikdy. Už snad někdo viděl, že by u nás nějakej politik odešel kvůli svým průs*m?

muzu ti zarucit, ze nema duvod odchazet, protoze minimalne polovina nasich poslancu mam prinejmensim podobny pruser. Akorat se vzdycky jde po tech u moci, ne?

Ziju trvale v SR a politiku v CR sleduju jen okrajove. Ale opravdu, opravdu nechapu co komu vadi na tom, ze si premier koupil byt za 4 miliony a ze si na cast penez na byt pujcil od pribuzneho.Tohle prece delaji tisice cechu. Ctyri miliony? Pakatel. V CR ziji lidi co nakradli stamiliony a miliardy a budou jich tisice. Tak proc se nesoustredit na ne.Jenom pro poradek volim pravici.

Nam vadi hlavne to, ze si to neumi pred narodem obhajit a to ani po nekolika pokusech. Krome toho, jak se zda, opakovane lhal, napriklad co se tyce znamosti s pani Barkovou apod. Takovy clovek nema na miste premiera co delat.

Nepochopim vaše argumenty typu, když kradou všichni, proč se zrovna teď obouvaj do chudáčka Standy. Pokud není schopnej jednoznačně určit původ peněz, je jasný, že je v tom nějaký svinstvo. Kdyby řekl hned na začátku pravdu nebo použil aspoň věrohodnou lež, pochybuju, že by do toho kdokoliv dál rejpal. Udělal si to chlapec sám. Je-li na tak vysokým postu, měl by bejt příkladem, a tudíž ze levárnu exemplárně potrestanej. Teď se začal česat na patku, asi aby vypadal jako neviňátko, ale vypadá spíš, jako kdyby ho lízla kráva (možná ta jeho).

A co Kalousek , mrtvý věřitel nepromluvý. Větší lump křičí chyťte ty ostatní jen aby na něho se zapomělo.

nerekl bych. Vem si to z ciste selskeho rozumu. Ty kdybys mel neco na triku a tvuj soused neco obdobneho, tak bys asi panu farari nesel zalovat No a nebo bys musel bejt poradna svine, ktera se toho druhyho chce zbavit Jenze u Kalouska je jasne, ze novou vladu sestavovat nebude, takze u nej je tohle pase Ja osobne hlasuju pro predcasne volby a zruseni komunisticke strany, protoze dokud tam budou, tak akorat zabiraji misto a nikdy nebude cista vetsinova vlada (vzdycky tam budou mit alespon tu 1/3)

Tedˇ je ta pravá chvíle pro tu správnou stranu.  Cherry

http://www.dsl.cz/index.php jsem přidat ten odkaz , včera jsem přijel do (vlasti) po 10 dnech a jen žasnu co je zde stále ještě možný

Já si pořád myslím, že už mě v tomhle státě nic nepřekvapía vždycky se spletu

Ale copak? Jeste pred nedavnem to vas nejoblibenejsi politik. Jaka to zmena. To jste opravdu tak naivni a nevite, ze vsichni tam jenom hrabou a hrabou? Sundejte si ty ruzove brylky :o)

Vypadne až jeho jméno zmizí z mýho podpisu.

Slash-Slash>ten clanek byl napsanej 1.aprila

Aby to za měsíc nebyla pravda

 Zaplat pan buh

SystemSecurity>dej si tam tohle:

1) Kdy už konečně odstoupí Gross? Pokud by odstoupil, podává demisi celá vláda. Napadá vás, kdo by následně mohl sestavit vládu a jakou, aby dostala za současného rozložení sil důvěru? Věci nejsou tak jednoduché, jak se zdají.2) Názorná ukázka toho, jak se 100× opakovaná lež nebo polopravda ústy Kalouska a spol. stala pravdou, až jí uvěřil skoro každý.3) Jak je to vlastne s darovací daní rodiny pana Kalouska? To nikomu nevadí, že ji nejspíš nezaplatil?

1. Ustava na to pamatuje. Pokud vladu slozit nepujde, budou volby.2. Jaka lez? Gross je trubka a ma podivne kontakty. To je snad jasne jako facka. Je slaby a pravdepodobne manipulovatelny a jako premier se neosvedcil.3. Co ja vim? Zaloz si forum o Kalouskovi, sem to nepatri.

Aby mohly být nové volby, musí prezident rozpustit poslaneckou sněmovnu. Na to má právo teprve po trojím neúspěšném jmenování nového premiéra a nové vlády. Toto zabere nějaký čas a nadto poslaneckou sněmovnu nelze rozpustit 3 měsíce před konáním řádných voleb.Věci nejsou tak jednoduché, jak se zdají.

Ja nerikam, ze je to jednoduche. Ale neni to zase takovy problem a v soucasne situaci se mi takove reseni libilo vic, nez Gross v cele vlady.

STYDIM SE ZA SVEHO PREMIERA a kdyz se najde dobrak co mu to vysvetli rucne osobne mu podekuju ... povazoval jsem ho drive za schopneho a rozumneho, ale ted je to jen pytel sracek u moci, ktery nerespektuje a neuznava zbytek celeho naroda

Bohužel, mám velmi, velmi, ale opravdu velmi podobný názor, který se vyvýjel stejným způsobem I když ČSSD já odjakživa nerad, říkal jsem si: Je mladý, třeba bude schopný. Teď se ukazuje, že je opravdu schopný. Všeho.

Jestli se nepletu, tak abdikovat muze jenom prezident. A co se tyka toho z**da, tak ten se bude drzet jako kliste do posledni chvile.

Tak se na to podívejte :http://cms-consulting.org/dluh/dluh-CZ.htm