» Poradna » Ostatní

Kdy nejvice klesaji ceny pc komponent ? ma cenu kupovat nebo jeste chvily pockat?

pry je nejvetsi pokles cen v lednu, mate zkusenosti? diky

Odpovědi na otázku

Obecně asi ano,ale největší pokles je s posílením CZk většinou vůči USD.

no skor si myslim, ze ceny vyraznejsie klesaju ked je nieco novsie..napr. cena celerona 2GHz klesne ked pride na trh 3GHz atd.. atd..ale to by sa dalo cakat do nekonecna

Obecně ceny stoupnou nejvíc před vánoci, jinak jak napsal mersa. Pokud chceš opravdu čekat "chvily" nedočkaš se nikdy

Vždycky se říkalo, že nejlevnější jsou pc přes léto. Včera jsem se díval na notebook co mám už dlouho vyhlídnutý a za posledních 14 dní zlevnil o 3litry .....

ok, a nevite o nejakem eshopu, ktery rozvazi i o vikendech?hehe ! :)

před vánoci se drží ceny, protože je "vánoční" šílenství a blíže se i konec roku pro firmy, jinak si myslím, že není ročního období, kdy byly ceny nějak nižší, navíc jak to chceš porovnávat, co stojí v současné době nějakou cenu, je samozřejmě v létě levnější, protože místo toho je už něco novějšího, výkonějšíhosoučasným cenám nahrává silná koruna, což je možná důvod pro nákup, jinak jak už to psal někdo výš, můžeš totiž čekat do nekonečna

diky za rady.

to oops. a co je to za model ? Ten pad je velky. Ja kupoval v cervnu fotak a koncem srpna byl taky o 3k levnejsi