Kdy je nejvýhodnější kupovat pc?

Zdravím, chystam se koupit PC ale jeden kamarad me rikal ze at pockam ze po invexu pocitace slevni pac podnikatele na invexu nakupi nove technologie, druhy kamos zas tvrdi ze po vanocich ze to vyprodavaj ...dalsi zas tvrdi ze ted dokud je silna koruna .. no fakt nvm ... poradte pls kdy je to tak asi nejvyhodnější?

Odpovědi na otázku

Nikdy. Protože za půl roku bude konfigurace X o polovinu levnější, a za stejnou cenu dostaneš počítač o konfiguraci 2X. Takže nikdy.

presne tak,kup pocitaz az ho budes potrebovat

asi tak jak píšeš

tak. já kupoval třeba na alza.cz nebo mironet.cz
promysli si jakou konfiguraci a co do budoucna chceš na pc dělat.

kde/kdy

cena komponentov ide stale dole pretoze prichadzaju nove komponenty a v zasade vzdy plati, ze za cca 30 tisic mas dobru hernu zostavu, za cca 20 tisic mas priemer a za cca 10 tisic mas zaklad na browsovanie. samozrejme, kazdy rok sa posuvaju parametre, takze to co je teraz dobra herna zostava za nejaky cas bude priemer atd....

Myslenka s Invexem je skutecne vtipna - zna ten kamarad i jine tak dobre anekdoty? :o)
Nove technologie na Invexu a podnikatele... :o))))))

Po Vanocich nejde o vyprodej, ale o navrat k "rozumnym" cenam, nedeformovanym predvanocnim rejzovanim.

Nejnizsi ceny jsou obvykle v lednu/unoru. Pokud nevyckate az do te doby, kupujte v zari/rijnu. To je obecne pravidlo. Obcas to ale nejsou tak vyrazne rozdily, zalezi predevsim na uvedeni/slevach CPU a GK.

těsně před ukončením prodeje, takže včerejší špičku za výprodejové ceny....

Doporucuju koupit nove PC v okamziku kdy je potreba. A radeji bych ho nekupoval pred vanoci, to se drzi ceny mirne nahore. Jinak je celkem jedno kdy se koupi.

A to s tim invexem je pekna kravina.
Ted je dobra doba, je sylna koruna to je pravda. Ale jestli si pockas na ty vanocni vyprodeje, tak to co bys dnes koupil se sylnou korunou bude za pul roku za polovicni cenu.

Vyjmenuj mi vyjmenovaná slova po "s".

Kdyz jich je hrozne moc. Kdo si je ma pamatovat? Ja si pamatuju maximalne: "Salám, Slanina, Sulc".

Za normálních okolností nikdy. Vždyto příště bude novější a výkonější a novější a výkonější a..... furt dokola.

Ano, přesně jak tu říkal pan Pavelka, který používá MS-DOS 5.0 a čeká, až vyjde Win Se7en, vyplatí se počkat ještě 17 let, a pak už budou za rozumnou cenu kvantové počítače, a to se vyplatí. Díky tomu, že jede na 286, tak slušně šetří a přežil už několik výkřiků inovací, které pak odešly rychle na zasloužilé místo na smětišti dějin. Nevrhl se tedy bezhlavě do fenoménu Intel 80386, odolal Pentiím, MMX, nepřesvědčil ho ani linux zdarma, ani PC pro rozvojové země. A udělal dobře, protože šetří a tím nedává vydělat těm, kteří prodávají předražené hračky, aby za rok nabídli něco jiného.

Pokud máš peníze a máš potřebu.

no rozhodně ne po otevření , to prodavači ještě spí - určitě ne před obědem , to jsou nevrlí , protože mají hlad - po obědě se jim chce spát , to bys rušil - vdím to tak mezi 10 až 10,30 - toby mohlo vyjít.

Nastesti existuji online obchody, ty jsou otevrene vetsinou non-stop. A zbozi vam priveze posta. Takze obchodnika ani nemusite rusit a urcite vam to udela v dobe kdy on bude mit cas a nebude problem s jejich hladem.

a tento príspevok si písal z ruskej guličkovej kalkulačky?

nie ale kamos si kupil pc na vanoce u datardu a za 14dni po vanocich to same pc v tom samym obchode stalo o 3500 meně .... preto se ptam na rozdili cen .

Koupit si PC v atartu je holy nerozum kterykoliv den v roce. Timingem to o mnoho nevylepsite. :o(
A kupovat cokoli pred Vanoci je nerozum snad rovnou fousaty.

Presne... ktery koliv den v roce... Nema cenu resit kdy... Technologicky vyvoj jde dopredu takovou rychlosti ze v dnesni dobe to co bylo pred pul rokem Hi-End je dnes Mainstream...

Priklad ja si pred pul rokem skladal sestavu za cca. 50tisic... dnes bych slozil uplne stejnou o 25% levnejsi...