» Poradna » Ostatní

Kdy dojde PC,ktery má být sestavovaný u CZC

Dobrý den, nevíte někdo jenom náhodou, jak dlouho asi může CZCčku trvat než sestaví a doručí nový počítač na zvolenou pobočku, když jsem to objednával 28.11. ? Říkají že by to mělo být 3-6 dní ale už čekám 9 dní z toho 7 pracovních, myslíte že je to normální? Ono by se asi taky mělo brát v potaz, že je předvánoční období.Jaké máte zkušenosti s CZC co se týče rychlosti doručení sestavovaného PC?

Odpovědi na otázku

Jednou jsem to zkusil, byl to duben a trvalo to tři dny. Počítač byl funkční, dorazil s ním protokol o základním otestování. Jen jsem musel opravit montáž grafické karty - montér zjevně nevěděl, jak uchytit kartu ke skříni - a srovnat kabeláž.Byl to pokus, příště už jsem sestavoval zase radši sám.

2-10 dni. Bezne 3, ale ted pred vanoci to bude delsi cekani. Takze nic nenormalniho.Nebylo by lepsi se zeptat CzC, jak to bude ve Vasem konkretnim pripade? ;o)

Je taky možný že si tady stezuju a zítra to přijde kdo ví :D jinak asi bude nejlepší se jich zeptat.

Otázkou je zda v době objednání byly všechny komponenty skladem.

Byly skladem akorát jsem jim posílal zakladovku

Včera mi od nich přišel E mail jako informace o stavu objednávky, co znamená Vytištěno na skla?

To znamena, ze Vam mezi "a" a "?" chybi pismeno "d".Proc jste nevolal / nepsal do CzC, kdyz od nas nic uzitecneho nezjistite?

Však já jsem jim psal a taky mi řekli že PC by měl zítra dorazit sestavený na pobočku.

V CZC je to teď asi tak jako, kdo si počká, ten se dočká.. Obzvláště před Vánocema.. Ono to bude stejný prakticky všude.. třeba i té mojí oblíbené v Alze.. Neboooj.. Na Vánoce už budeš koulet oči na nový počítač..

Že si blbce nechávají až na konec.To nemůže znamenat nic jinýho.