» Poradna » Programy

Kdo zkalibruje PC a tiskárnu

Zdravim.Shanim nekoho, kdo by mi nakalibroval monitor a tiskarnu pro realisticky tisk.Monitor Samsung DFX 957, Canon i850, original papiry Canon PRO a PP101, original inkousty, tisk z PhotoShopu8CZ. Nabidky zaslete na email: miller@jha.cz

Odpovědi na otázku

 Jednou jsem se u zakaznika pokousel zkalibrovat PS + monitor + tiskacku a po dvou hodkach jsem to vzdal... Mno, mozna jsem jenom tukan...BTW - na kalibraci PS jsem nekde videl knihu (docela tlustou ) - hledej na Googlu.

Jo jo, on ale potrebuje kalibracni sondu, ta se jen tak vyguglit neda.

Ja naivka myslel, ze to chce zkusit "od oka" ... Nejake preview na kalibracni sondu (ktera se OPRAVDU vygooglit neda )bylo dnes na digimanii...