» Poradna » Programy

Kdo vytvoří za nějakou úplatu primitivní rozšíření do prohlížeče Chrome

Ahoj, spustím internet, zadám a načtu jakoukoli stránku, na načtené stránce kliknu na nějaký input, spustím moje rozšíření a kliknu na tlačítko. Po kliknutí se do toho inputu (na který jsem klikl před spuštěním rozšíření) vloží text, to je všechno. DěkujiV případě zájmu napište na petr99 (zavinač) mail.com//Mail pozměněn kvůli spamu.//

Odpovědi na otázku

Co si presne mam predstavit pod "za nějakou úplatu"? :D

No ty si pod tím nepředstavuj raději nic.

No ty si pod tím nepředstavuj raději nic

Tak dobre ... co by si pod tim mel predstavit treba takovej dzek? :D

Peníze?

Oooomg, ale KOLIK?

Tak povidej! To cislo jasne ukaze, jak moc to potrebujes / chces a myslis vazne!

Kup si stream deck a nemusíš se obtěžovat s nějakým rozšířením a ještě ušetříš...

Nebo vyzkoušej Fiverr, tam je spousta lidí co toto dělá...

Díky za tip. Jestli se někdo kloudný ještě neozve, tak to dám na ten Fiverr.

Kdybys napsal rovnou cenu - např. nabízím $100 za výše uvedené, měl bys odpověď rovnou. Když něco inzeruješ (lhostejno či nabídku nebo poptávku) a nevyjádříš se jasně, je to ztráta času pro obě strany. Obecně takovéhle drobnosti nejsou většinou nijak finančně zajímavé a představa že by se někdo měl ještě doptávat skrze několik mailů to zabíjí úplně.

Na tohle používám (v linuxu) script "texpander". Mám předem nadefinované texty ke vkládání, vkládám kl. zkratkou. Vkládat mohu kamkoli v rámci systému.Možná existuje něco podobného pro windows. A než psát vlastní rozšíření, nejprve bych se poohlédl, zda již nějaké stávající neexistuje. Nebo najít/použít userscript via Tampermonkey).Nnebo mě napadá nějaký lepší správce schránky. V něm si nadefinovat "permanentní clipy" + kláv. zkratky, a ty pak vkládat kamkoli....

Potřebuji to udělat přes rozšíření.

Proc? Pokud nekdo trva na nejake podobne veci ackoli existuje lepsi reseni, obvykle to zavani nejakym ukolem nebo projektem do skoly...

Proč? Proto že musím ten požadovaný text někde vzít, zpracovat a teprve ho můžu zobrazit.

Dole mas ukazkovej skript do tampermonkey. Zdarma. Coz je myslim asi tolik, co jsi ochotnej zaplatit. :D

Takový script si můžeš dovolit používat možná ty, já ale určitě ne.

A proc ne i ty?Anyway, nadhod tu castku!

A nešlo by ten text jednoduše vkládat ze schránky klávesovou skratkou "Ctrl-V"? Text si napiš do textového souboru, označ a ulož do schránky pomocí "Ctrl-C". Potom už múžeš vkládat pomocí "Ctrl-V". Není třeba nic programovat.

Sahat do textaku vdle, a hledat frazi ... k tomu, ze kazda druha operace ve voknech znamena zbytecny kliknuti navic? To je to vaaaazne tak ubohy? :DNeumi to nejakej clipboard manazer, nebo matlal proste jen nevi, co to je?

Tak ono existuje napr. i tento https://clipclip.com/ clipboard manažér. Princíp je rovnaký, avšak tie texy tam aj tak najskôr musí vložiť. Ak nepotrebuje viacero rôznych textov, schránka vo windows úplne stačí.

To nevim, kde zijes. Ja tu mam clipboard manazer, do kteryho se automaticky uklada vsechno, co davam do schranky (nic tam vkladat nemusim), nakonec i vcetne obrazku ... a to jsem hledal asi dve minuty. Polozky si muzu v seznamu klipnout nahoru, klavesovy zkratky jsem zatim nijak nekoumal.Viacero textov samozrejme potreba je, bo jednou kopirujes url, jindy text nejaky kokotiny, na kterou reagujes, jindy adresu. Ale uz jen to, ze te jako reseni napadne lovit mezi otevrenejma oknama textak, kterej sis mezitim snad nezavrel, mi ale staci. :D

No ale nejako do tej schránky ten text potrebuješ dostať nie? Samo ti to tam neskočí. Tým skôr, že vlastne doteraz nevieme, aký že to text tam má byť.

Jo, skoci mi to tam samo. Oznacim "Tým skôr, že vlastne doteraz nevieme, aký že to text tam má byť." a na Ctrl+C si muzu kliknout na ikonku v panelu a vidim vsechno, co jsem kdy do schranky daval (ja mam limit nastaveny na 500 polozek, kolik je max, nevim).Jaky text ma byt kde? Vzdyt porad cekam, kolik penez za to nabizi (a vlastne i jak presne se to ma chovat), ja reaguju jen na tvuj veprovej napad se schrankou windows a/nebo otevrenym textakem. :D

Jak přesně se to má chovat napsal. Jaký tam má být text nenapsal. A co je vepřového na tom, že kurzorem klikne do "inputu" a text ze schránky vloží místo kliknutím na ikonu pomocí "Ctrl-V". Ten texták byl pouze jeden ze zpúsobú jak ten neznámý text dostat do schránky. Já vím, že v linuxu stačí text označit, ve windows však musí ještě stlačit "Ctrl-C".

Okej, okej ... porad ale neni na skodu zeptat se dvakrat, bo vetsinou zjistis, ze vysledku se da dosahnout i jinak a mnohem snaz. S tim nakonec souvisi i otazka na cenu, bo jak sam vis, bud to muze bejt rychle, nebo dobre, nebo levne.Textak fakt neee, tim min obstarozni notepad. :D

Jen tak pro zajímavost, jak bys Ty dostal ten neznámý text do schránky?

Jak, do schranky? Do clipboardu? Tam se mi dostane pres Ctrl+C.A jak bych dostal custom text do input pole? Pres klavesovou zkratku a mozna jeden, dva radky v bashi. Firefox si ale my inputy pamatuje, takze mi vesme staci vybrat si z tech par, co mi nabidne (a to me zase vraci k te otazce, jestli jde o input na jednom webu na vicero).

cc zxg ftnj14. 01. 2023 20:02 | Linux Firefox 108.0Jo, skoci mi to tam samo.

Jo, hošku, cokoliv OZNAČÍ, to je ve schránce.

Šlo, ale takové řešení mi nevyhovuje.

Tady ale není inzertní poptávkový portál. S požadavky na zakázku se budeš muset obrátit jinam.

Když je to takový problém, tak to zamkni a je to vyřešený..

Porad cekam na tu castku! :D

Vidím to stejně. Vlastně už to mělo být dávno zamknuté.

To melo, dzek se ale musel vykecavat. :D

Používam vlastné JS skripty cez rozšírenie Tampermonkey - https://www.tampermonkey.net/index.phpUkážka môjho JS skriptu, ktorý na určitej stránke vloží do polí meno/heslo - https://pastebin.com/SF126xqx

A proč to musí být nějaký doplněk?Nešlo by to udělat pomocí AutoHotKey popr. AutoIT?Vždyť se jedná jen o vložení textu ....

Potřebuji to jak v Linuxu tak v macOS tak i ve Windows, což prohlížeč splňuje.

Pokiaľ by sa tie texty medzi platformami mali v reálnom čase synchronizovať pre jednotlivé web stránky (aby ich nebolo veľa, ak by sa zlučovali z viacerých/mnohých) to je už na nejakú integráciu online služby...

Rozšíření ví na jaké jsi stránce a pokud ty data potřebuješ, tak otevřeš rozšíření a dáš načíst data. Tohle všechno mám, problém je v tom vkládání do aktuálního inputu.

Tady to někdo taky řešil ale výsledek stejně nefunguje, nebo dělám něco blbě, nevím, nejede mi to.https://www.sitepoint.com/community/t/how-to-popula...

Skúste viac popísať ako by to malo fungovať, odkiaľ by sa zadávali tie texty.Ak to bude zaujímavé pozriem sa na to.---Ale som len začiatočník. Mám za sebou len 1 JS skript (https://greasyfork.org/sk/scripts/456347-dramada... ).

Snad aby ses teda zvyzvejknul, co presne chces. A kolik za chces dat. :D

A nestačil by Texter 0.6? Používám ho a jsem s tím spokojený. V češtině existoval program Admiton WinKeys 2000.

Asi ne, vizpetr99 | 14. 01. 2023 21:36 | Macintosh OS X Chrome 108.0.0.0Potřebuji to jak v Linuxu tak v macOS tak i ve Windows

Vyřešeno! Děkuji všem za tipy.

Vidis, zadarmiko! :D

Zadarmiko? Jak jsi na to jako příšel?

Zadarmiko to nebylo. Chudák u toho musel 6 hodin sedět a pročítat tipy.

Zadnou cenu jsi nenavrhnul a libovy reseni jsi tu dostal.

Pusť si toto video, tam něco podobného s vkládáním textu do formulářů podle zkratek v prohlížeči je:https://www.youtube.com/watch