» Poradna » Web a internet

Kdo může smazat můj komentář na YouTube

Zdravím komunitu.Mám jen stručný dotaz.Napsal jsem komentář pod jedno video na YouTube. A za pár hodin zmizel. Protože sám videa neumisťuji, tak nevím kdo může komentář smazat. Je to jen provozovatel YouTube, nebo i majitel toho kanálu, kde bylo to video?Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Provozovatel YouTube i majitel kanálu.

Aha, tak děkuji za odpověď. Vzhledem k tomu, že komentář neobsahoval nic, proč by ho provozovatel YouTube mazal, tak je to jasné. Děkuji za rychlou odpověď. Chtěl jsem to prostě vědět.Přeji klidné svátky

Asi se nelíbil autorovi videa :)