» Poradna » Ostatní

Kdo mi v ČR zaregistruje slovinskou doménu .si ?

Marně hledám v ČR nějakou společnost, která by mi zaregistrovala slovinskou doménu .si . Nechci to řešit přímo s někým ze Slovinska, protože by to pro mě bylo složité s placením. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Nikdo nedokáže poradit ?

Stále nemohu nalézt :(

Dobrý den, slovinskou doménu si mohou registrovat pouze a jen slovinské subjekty, tedy občané slovinska a slovinské společnosti a při splnění určitých náležitostí i obchodní zastoupení zahraničních společností

Díky, to jsem netušil, že s tím mohou být takové problémy :(

Pokud budete mít zájem, mohu vám registraci zprostředkovat...pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte na e-mailu info@foreignholiday.info

Chňapka je spekulant a podvodník, nikdo nebude mít lepší firmu než já.

nj, takova adresa www.polib.si nebo www.vyliz.si

nebo pro samičky: udelej.si ale lepší by byla koncovka "se"