Kdo checkne laptop pls

Cus, chci si koupit tenhle laptop:
www1.euro.dell.com ...
je to druhy z prava. Jeste jsem si tam dal lepsi procak 2.2ghz
mate nekdo nejaky pripominky proc jo nebo proc nekupovat??
Diky

Odpovědi na otázku

To by slo. Skoda jen pomale RAM.
Netusite, jaky typ HDD v tom je?

Nezapomente si do toho pridat tu silnejsi baterii. Priplatek 24EUR je zanedbatelny a vydrz se hodi vzdycky.

Diky.Myslel jsem si, ze by mel projit..
Oprvdu jsou to pomaly ramky?? ja myslel, ze kdyz jedou v dualu, melo by 667mhz by ok..Chybicka..,ale neni to uplne tak hrozny, ze by to srazelo pc ekam dolu.., ze ne?
Presnej typ hdd nevim, jestli mate a mysli vyrobce.., jediny, co jsem se dohledal, bylo, ze jede na 5400otackach
Diky za reakci.

Ramky jsou v pohode, v tehle sestave te vic bude brzdit disk (to spis plati obecne pro ntb). IMHO v notesu rozdil mezi 667 a 800 nepoznas.
Co se tyce disku, ja mam v inspironu 1300 samsung.

Jo a doporucuju tam dat vetsi baterku. Ta 6-clankova 56Whr by ti mela vydrzet jen neco malo pres 2 hodiny.

JJ, tu si tam davam taky..tech par € navic uz me nevytrhne..
Dell si kupuju poprve, mas s nim dobre zkusenosti?? Ted Acera uz skoro dva roky, tak se toho chci zbavit driv, nez bude pozde, ups..

Nemate nekdo treba zkusenosti s grafarnou od nvidie 8600gt?? Jak treba bezej hry na tom..nejaky novejsi. Treba stalker,..jak by na tm mohl bezet?

Tak co parani, jaky hry hrajete s nvidii 8600 gt?? Neni to snad zas tak spatna grafika, jak o ni ctu, co?
Nebo je?? Jestli jo, rekne te mi pls, at si ju nekupuju, CHtel bych si zahrat stalkera, crysis az vyjde, a ja nevim..co jeste. C&C Tyberian Sun.. samozrejme nepocitam s tim, ze mi to pobezi vse naplno, ale urcite lip jak na x700..doufam teda..