» Poradna » Programy

Kde zoženiem film?

Prosím o informáciu, kde by som mohol zohnať (stiahnuť) film "Hra bez pravidel" (ČSSR, 1966) réžia Jindřich Polák. Ďakujem

Odpovědi na otázku

www.google.cz a hledat a hledat...

Skúšal som na google už aj predtým, skúsim ešte, ale titul "Hra bez pravidel" používa veľké množstvo akcií a diel, takže hladanie bolo zatiaľ bezvýsledné.

Tak stary film sezenes tezko. Budes muset asi zkusit nejaky warez, protoze legalni cestou to asi nepujde. Kdyz uz, tak doporucuji www.warforum.cz. Maji ale sve pravidla a neni uplne jednoduche tam jako novacek neco najit.

Vzhledem k tomu, ze toto DVD vubec nevyslo (aspon pokud vim) tak ho nesezene ani na warez. Leda tak nejaky DVD udelany z TV-ripu.

Bral by som aj z TV. Furt sledujem program na TV Nova, pretože jedine tam (z mne dostupných) vysielajú pravidelne staršie krimi. "Hru bez pravidel", Boh vie prečo nikdy nezaradia. Je to škoda nielen pre mňa ale aj pre ostatných, lebo je to fakt dobrý film.

tam není, díval jsem se na obě. jinde to nebude. je to holt moc starý. max zkusit si zadat požadavek do sekcí sháním.
jako nejsnažší se mi jeví filmotéka na csfd - www.csfd.cz ... tam si někomu ochotnýmu napiš - když někdo chtěl něco po mně, většinou jsem poslal bez problémů (v případě těžko sehnatelných věcí)..takže když slušně začneš, jistě dostaneš i slušnou odpověď korunovanou plackou s filmem :)

Ďakujem všetkým za ochotu. Film sa mi (chvála Bohu) podarilo získať a nejakú dobu bude na :czshare.com ...

Film má 89min, soubor na czshare 193MB, kvalita tedy bude víc než problematická kdybys zatoužil po lepší kvalitě kterou lidi vlastnící tento film na CSFD možná mají, tak se opravdu neboj někoho z nich kontaktovat, určitě Ti vyhoví :)

Na DC++, hub Best of all Hubs to jeden clovek ma.