» Poradna » Web a internet

Kde získat staré fullHD videoklipy?

Zdravím, rád bych si udělal svojí soukromou sbírku starých videoklipů. Klidně bych si je u zakoupil ale nějak nevím kde hledat. Třeba hledám videoklip Michael Jackson - Beat It v 1080p. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ak to oficialne nevyslo v HD, tak jedine na yt nejake paskvily akoze HD.

tpb

i když 1080p zdroj najdeš, jak myslíš že vznikl? konverzí z originálního SD - takže nijak výrazně lepší kvalitu nežli byla v originálu nečekej... Samozřejmě, existují i konverze z původního filmového materiálu, tak se do fullHD převádějí třeba starší filmy - jenže u videoklipů onen původní materiál nemusí už vůbec existovat - a pokud je je jeho převod do fullHD poměrně drahá záležitost a musel by to někdo zaplatit