Kde v ČR sehnat PCIe 6+2 pin male-male kabel

Zdravím, koupil jsem si zdroj z aukra, jenže s háčkem - neobsahuje PCIe kabel. Je semi-modulární, a na jednom z kabelů k diskům je daná redukce z molex na 6 pin, která vypadá podivně. Pojede na tom 130W GTX 760 OEM. Na zdroji jsou dva 6+2 sloty. Kde tady u nás sehnat potřebný male-male kabel? Popřípadě jenom ty plastové části? Na gme a ges nic, nebo nevím co hledat :D

Odpovědi na otázku

Molex by měl vydržet 11A na pin, takže by to mělo fungovat i s redukcí. Tohle je jedna z potenciálních nevýhod modulárních zdrojů. Jejich majitelé často kabeláž někde zašantročí a zapomenou kde, nebo prodají počítač a na kabely zapomenou. Potenciální rozšiřovatel konfigurace pak má problém. Proto modulární zdroje nikomu do PC nedávám. Kabeláž vyvážu pěkně vzadu tak, aby nebyla vidět a v případě potřeby stačí jen přeštípnou vyvazovací pásek. Co je to za zdroj?

be quiet! pure power L8 530W CM

Kupovat jetej zdroj na Aukru?Hmmm.. dobrej nápad..