» Poradna » Web a internet

Kde stahovat filmy

Ahoj,chtěla bych se zeptat kde stahujete filmy online a zadarmo, protože já stahuji jen z ulož to a tam mi přijde, že většina filmů ani není nebo většinou později. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

google + nazov filmu -dalšia otazka?

v obchode, alebo trafike

Vsadím se, že v reálu tak drsnej nejsi blb....ku :D

Jestli ti nevadí, že to je torrent, a nebude to česky, tak stránky kat.ph

Potřebuješ k tomu program, např. uTorrent nebo BitTorrent.

Jiste, torrenty by se jako zdroj nabizely. Treba tradicni svedsky zdroj.. Nicmene potiz spociva v tom, ze jde o nelegalni jednani.

ulozto snad ne?

Jiste ze ne. Pri stahovani z uloz.to totiz na rozdil od torrentu nic nesdilite. Stahovat v zasade muzete (filmy .. a i to je dnes nejiste), sdilet rozhodne ne!Docela me prekvapuje, ze nekdo tahle zasadni fakta nezna.

Co jsem viděl aktualitu v TV novinách, tak se policie zaměřuje na uložtu na uploadery jen proto, že downloaderů je několiknásobně více než uploaderů.

V televizi toho nažblebtaj ....

a Nova je čímdál horší žumpa

stahování pro vlastní potřebu je v případě audiovizuálních děl - tj. hudby a filmů - stále legální dle naší legislativy i kdyby v televizi nebo zástupci OSA říkali cokoliv jiného (a že se o to snaží). Jinak na stahování se dá zkusit vyhledávač esoubory.cz

To je pravda, ale u torrentu si můžeš nastavit jestli chces sdílet co stahuješ.

No a ono je snad potřeba ke stahování torrentu data i odesílat? Není.Není potřeba ani v případě pokud je nutné nějaké ratio, páč se dá jednoduše vytvořit fake upload a to kolik chceš bez toho aniž bys něco odesílal.

Ne. Stahovat filmy či hudbu pro vlastní potřebu je zcela legální. Platíme si to totiž všichni v ceně každého paměťového média. Tzv. náhradní poplatek autorským ochranným svazům. Když koupíš prázdné DVD, harddisk, SD kartu nebo USB flash disk, v ceně je vždycky započten příplatek za to, že zákonodárce předpokládá, že všichni kradou a každé takové médium bude využito k pirátským nahrávkám. Nelegální je pouze sdílení.

I sdílení je legální. Stačí nahrát 31 sekund před a za film a pár blbostí můžeš klidně pouštět i online.

Nahrát 31 vteřin určitého videa...

nebo torrentz.eu A nastavit stahovací klient tak, abys neodeslala jediný bit. Ať žijí pijavice.

Diky, dost dobrá rada!

btw: pro Firefox existuje vyhledávací doplněk pro kat.phhttps://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/kicka... Pak vím o jednom agregátoru, ale funkčnost netušímhttps://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/ez-ma...

Za co minus? Závidíte pijavici?

No jo, torrent je nelegální, ale "legalizovat" stahování tím, že omezíš upload už není dobrý...

A proč? Dělám to, co zákon umožňuje.

To nevím, zeptej se toho mínusáčka

Torrent sám o sobě nelegální není - například tohle:http://download.documentfoundation.org/libreoffice/stable/4.2.2/... můžu dle libosti stahovat i seedovat a zcela veřejně se k tomu hlásit. Totéž třeba tohle:http://cdimage.ubuntu.com/kubuntu/releases/saucy/re... ono totiž Torrent jako takový není nelegální používat, jde o obsah.

Dotaz zněl, kde stahovat filmy. Odpověď je, že lze také na torrentech, ale nesmí se sdílet, jinak je to nelegální.

jsem reagoval na:Pavel 194.213.40.--- | 24. 3. 2014 18:56který se tu pokoušel kriminalizovat torrent jako takový, což je chybná informace.

Aha, pardon, přehlídl jsem, že je reakce na post o úroveň níže.

Máš plus, ať žijí pijavice. Dokať se najdou pobůchanci a zabržděnci, co sdílí, proč toho nevyužít?

no ještě že moje a vaše torrenty se nikdy nepotkají

Nějak nechápu. Jak ještě? Jak nepotkají? Pokud sdílíte něco nelegálního, tak do toho tedy nejdu, a legální torrenty klidně sdílím.

nepotkají. (uzavřená komunita)

No a co já s tím? Platí to i pro uzavřenou komunitu. Pokud tam sdílíš něco nelegálního tak porušuješ zákony a to se jaksi nemá. Co se týče potřebnosti nějakých uzavřených komunit, tak momentálně potřebu shánět informace ohledně těchto komunit nemám, protože všechno co mám potřebu sehnat, seženu pomocí odkazů, co jsou veřejné (google, veřejné torrenty, uloz.to a podobně), případně maximálně fora s registrací jako warforum.Co mi psal jeden člověk, tak ty uzavřené torrentové komunity jsou placené, nevím jestli je to fakt, ale on vypadal, že byl v obraze, takže pokud máš na mysli nějakou placenou komunitu, tak to už nechápu vůbec.

Terko, jestli jsi opravdu holka, a jestli nejsi úplně šeredná, tak nejlepším zdrojem budou vždycky kluci úsměv, udělat hezkej kukuč a řekni co chceš a kluci se budou moct přetrhnout, aby ti to sehnali

Pro jasnost:Ne/legálnost v ČR:- autorská díla = filmy, hudba atd.legální: stahování pro vlastní účely, pořizování kopií pro vlastní účelynelegální: poskytování jiným (sdílení)- autorská díla = softwarenelegální: používání (čili teoreticky si to můžete legálně stáhnout, ale ve chvíli kdy nainstalujete a nějakým crackem zprovozníte, už to legální není)a samozřejmě sdílení také nelegálníUložto například je platforma čistě upload/download, čili v tomto případě je vždy nelegální nahrávat obsah typu film, hudba, software (zpoplatněný), pokud není šířen zdarma nebo k němu nemáte práva. Stahovat z těchto serverů lze legálně obsah jako video, hudbu atd. - nelegální je to ze strany toho, kdo tam takový obsah poskytl. Software si ale takto můžete maximálně stáhnout, pokud pak nainstalujete, a není to freeware nebo pouze trial, už je to zase nelegální.Torrenty fungují jinak, protože ve chvíli kdy stahujete, paralelně i sdílíte, čili v tomto případě je sice "výhodou" mnohem větší nabídka, ale je v tomto případě nelegální i stahování hudby, filmů atd., protože v tu chvíli stahování i sdílíte (viz výše).

Je sice hezké, že jsi napsal tolik písmenek, ale má to jedno ale, i torrenty můžeš stahovat bez toho, aniž bys je zároveň sdílel.

Nebudu ti pomáhat v porušování zákonů.. :)

to nemusíš, stahováním filmů a hudby pro vlastní potřebu totiž žádný zákon této země neporušuje.

Ty si fakt kus vola, umíš číst co jsem psal?

https://www.gnu.org/philosophy/why-free.cs.htmlJe elementární, že právo nerozhoduje o dobrém a špatném. Každý Američan by měl vědět, že před čtyřiceti lety bylo v mnoha státech protiprávní, aby černý člověk seděl vpředu v autobusu; ale pouze rasista by řekl, že ten je to zákon a všichni, a jeho poručování je špatné.

oprava.....ale pouze rasista by řekl, že je to zákon a jeho porušování je špatné.

spýtaj sa NSA, tam vraj všetko vedia :)

A když už tu řešíme torrenty, tu máte skript na generování uploadu/downloadu, tedy například v honění ratia. Vhodné je zpárovat upload/download, řešit časy a podobně, ale funguje to i v takto triviální podobě (autoit), jo je vyhvězdičkované je nutné doplnit odpovídajícími paramatry,ty jsou dohledatelné např. díky wiresharku:TCPStartup()$sPacket = "GET /scrape.php?pid=***&info_hash=*** HTTP/1.1" & @CRLF & _"Host: ***" & @CRLF & _"User-Agent: uTorrent/2210(25534)" & @CRLF & _"Accept-Encoding: gzip" & @CRLF & _"Connection: Close" & @CRLF & @CRLF$iSocket = TCPConnect(TCPNameToIP("***"), 80)$client_connect = TCPSend($iSocket, $sPacket)While 1 $client_recv = TCPRecv($iSocket, 1000000) If @error Then ExitLoopWEndTCPShutdown()TCPStartup()$sPacket = "GET /announce.php?pid=***&info_hash=***&peer_id=-UT2210-***&port=54321&uploaded=0&downloaded=0&left=0&corrupt=0&key=***&event=started&numwant=200&compact=1&no_peer_id=1 HTTP/1.1" & @CRLF & _"Host: ***" & @CRLF & _"User-Agent: uTorrent/2210(25534)" & @CRLF & _"Accept-Encoding: gzip" & @CRLF & _"Connection: Close" & @CRLF & @CRLF$iSocket = TCPConnect(TCPNameToIP("***"), 80)$client_connect = TCPSend($iSocket, $sPacket)While 1 $client_recv = TCPRecv($iSocket, 1000000) If @error Then ExitLoopWEndTCPShutdown()TCPStartup()$sPacket = "GET /announce.php?pid=***&info_hash=***&peer_id=-UT2210-***&port=54321&uploaded=***&downloaded=***&left=0&corrupt=0&key=***&event=stopped&numwant=0&compact=1&no_peer_id=1 Ukázat celý příspěvek

Na internetu.

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.mamradfilmykestazeni.cz Je tam víc filmů / seriálů než na uloz.to a za 1 SMS máte stáhování vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.

Ja pouzivam topfilm.cz a jsem spokojeny

http://vyhledavac-souboru.czJednoduše na jednom místě. Zadáš název a uvidíš kde všude ho můžeš stáhnout. Aspoň tak to dělám já a nikde nemusím hodiny hledat jak Lojza z pouti

Fastshare i když nemá takový výběr jako ulozto a jde přes frreraapid, ať tu aspoň někdo odpoví k věci.