» Poradna » Programy

Kde stáhnu češtinu do space rangers 2?prý se tvrdí že není

Odpovědi na otázku

A co kdyz opravdu ta cestina NENI.Holt si vezmi k ruce slovnik a hraj se slovnikem.

pocul som ze sa nerobi ze nikto sa do toho nechce pustit z cz ja som to zacal prekladat do slovenciny ale potrva to par mesiacov lebo je tam niekolko tisic riadkov textu blizsie info na www.slovenciny.com

možno sa dá na dákej hekerskej stránke stiahnuť

Sorry ale toto je fakt že dobre hlupy napad. Na akej hackerskej stranke? ziadne neexistuju, su len kopy for kde su deti co frajeria ze vedia uploadovat na Rapidshare a ine veci.Maximalne najdes anglictinu do nemeckej hry. Kym preklad niekto nepsravi nemas ho kde najst sa uvedom.

Čeština na SR2 NEEXISTUJE. Čekám na ni, aby mohl dohrát některý logický mise už 2 roky. Vždycky vyleze někdo jako že na ní dělá a pak ticho po pěšině. Výrobce a distributor se na už dávno.... Počkám ještě pár let a jak se budu zlepšovat v anglině tak si to v ní i dohraju. Nějaký lidi ted zas pracujou na češtině, tak se uvidí(http://www.lapiduch.cz/klub.php).ZDAR a pokud chceš seznam rad a návod ozvi se. eddy20@seznam.czps:Osvětu psát výrobci, distribut., herním časákům a snad i presidentovi mám už za sebou...