» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kde stáhnout Windows XP?

Ahoj lidi nevite jak stahnout windows xp zdarma a online + instalace diky za pomoc //Upraven titulek.//

Odpovědi na otázku

Zkus Linux ten je zdarma

Chci si koupit auto ... a chytrá odpověď? Kup si motorku.

Ale otázka zněla: "Chci auto zdarma. Kde ho vezmu?"

Linux si strč někam. :D Polofunkční systém, do kterého se bez návodů na internetu skoro ani nepřihlásíš.

Jediná šance jak získat Windows XP zdarma byla jako tzv. XP Mode ve Windows 7 Pro - tedy ve formě virtuálního stroje.

Pokud máš licenční štítek na XP, tak stáhnout ISO instalačky jde a je to legální. Pokud štítek nemáš, tak to legální nebude,Proč sháníš zrovna zastaralé Win XP? Ty už dneska na spoustu PC ani nenainstaluješ.

Na starý HW jsou XP furt dobrá, když nejsou drivery na novější OS.

pokud to není nějaký technologický PC se speciálním SW, tak dávám radši linux. Lubuntu takové staré šroty dost oživí a lze s nimi pak bezpečně na net.

Možná je to paradox, ale XP jsou dnes bezpečnější, než aktuální OS se všemi opravami. Protože XP jsou tak staré, že většinu nového software na nich dnes už nelze spustit. A viry jsou také programy. ☺

pořád si myslím, že toho malware není až tak málo. Nevím o moc důvodech, proč používat na web XP, když ti jde o prohlížení webu, případně internet banking.

Tohle az tak neplati - hromada veci se na XP spustit da a smejdstva na nem funkcniho je v obehu vic, nez na novejsi systemy. To same plati i pro W2k (kterym davam v technologickych strojich prednost pred XP) a i klasicke NT.Neco jineho je W95 a W98, tam uz je to se spoustenim trojanu, viru a podobnych radovanek horsi.Nakonec jen doplnim, ze pro instalaci tucnaka jsem v tomhle pripade taky.

Načo to bude dobré, keď mu aktivácia online neprejde. Funguje už iba telefonická aktivácia

Nedavno sem je aktivoval přes internet a v poho.

https://www.google.cz/search*A umíš to vůbec instalovat?

funguje to?