Kde stahnout Update biosu ?

Dobry den nevíte někdo,kde mam stahnout update biosu na moji zakl.desku ?ECS A740GM-M ( V.1.0) Hledal jsem na googlu,ale nic jsem nenašel . Díky

Odpovědi na otázku

Na stránkách výrobce.

Hned první odkaz na google po zadání "ECS A740GM-M ( V.1.0)" vede na stránky výrobce, kde je odkaz na stažení BIOSu. Netuším tedy, jak jsi to nemohl najít.

Znám lidi, pro které je jediným vyhledávačem Seznam. Podle toho pak vyhledávání vypadá. Zoufalství. ☺

A jo diky a ještě neco jaky soubor mam dat na USB flesku vsechny nebo jenom ten jeden A74M0507.ROM ??

No když už se takhle ptáš, tak se na to raději vy*er, protože jsi na nejlepší cestě do obchodu pro novou desku

Začínám mít neodbytné tušení, že ten update biosu (je vůbec nutný?) skončí katastrofou...

no to ja nevím ale nechci to sem moc tahat . SYSTEMOVA PRERUSENI my vytezuje Cpu na 50 % nekdy i min myslim si ze je to biosem protoze kdyz sem tam vypnul AHCI tak to kleslo na 30 % ale po restartu zase 50%+ , Opravdu nevím co stím je hledam všude na youtbe na googlu prostě všude . Zaacalo to asi pre 3 tydnama kdyz sem vyndal zakl.desku a vycistil

Jdu zkusit vypnou nejake IRQ ted sem četl od microsoftu ze by to pry melo pomoct tak uvidim

Pokud vypneš AHCI, tak ti přece nenastartuje Windows. Navíc vytěžování procesoru u čipsetů AMD je známá chyba v driveru - musíš downfradovat na starší verzi 1.2.1.359 WHQL.

*downgradovat

Ted sem to vypnul a naopak ještě se to zvysilo na 90 %

Čo si vybral ? Základnú dosku vyčistil si ju ? Tak to by si mohol trochu podrobnejšie popísať , ako sa čistí základová doska ; nech sa aj my PC diletanti niečo naučíme ?

Řekl bych, že v tomhle případě řeší nový BIOS hromadu průserů, ECS nikdy neměla pořádně odladěné původní verze. Ale tady bude větší průser, když ho bude aktualizovat někdo, kdo netuší, co dělá.

ja jsem si neco o tom cetl jak flashnout bios a atd ... a ted to jdu zkusit ...

myslim to IRQ :D

PROBLEM VYRESEN - bylo to tim ze sem zakazal AUDIO disble .ALE PRESTO DIKY VSEM

Tak ze kdo ma tento problem tak zakazat v biosu Audio integrate (disable ) A mas to ! diky vsem

Víš co, začnu nové podvlákno.Co ti počítač dělá a kdy? Pokud dělá nějakou chybu, jaký je kód chyby a při čem?Co máš za sestavu? Tedy procesor, RAM, model zdroje (číslo má 400 W nestačí!), verze operačního systému + bitová verze 32/64bit?Je základní deska a zdroj vizuálně v pořádku (kontrolovat po odpojení z 230 V!) - nafouknuté kondenzátory a podobně?Jaké máš nainstalované ovladače? Konkrétní verze prosím.

Ahoj problem jsem uz vyresil zakazal jsem Audio integrate a mam v klidu 2 %

Jenže to ti potom nepojede zvukovka, víme? Nainstaloval jsi jí vůbec ovladače?

dam si tam svoji chapes ja zakazal AUDIO INTEGRATE integrovanou

zbytečné radit, je to jeden z lidí kterým názor nezměníš. Zbytečně ztrácíš energii pro cizí děcko.

Aha tak to jsem asi divný děcko,když my je 19 let

Máš pravdu - kdo napíše "je my 19 let" není děcko, ale DEMENT !!!!!!