» Poradna » Programy

Kde si nechat vyrobit www stránky pro malou firmu?

Prosím, seriózně poraďte...
Jsme malá firma (stavebnictví-projekce) a chci začít provozovat www stránky. Poradíte mi prosím nějaké solidní firmy (Praha), které stránky vytvoří. Nechci žádný komplexní web, pouze něco jako internetovou reklamu (ale né zas úplný amatérismus alá word - to bych uměl taky). Na internetu jich je tolik, že nevím, kde začít (a na náhodu nerad spolíhám)
Potřebuji:
1) registraci a správu domény *.cz
2) Vytvoření stránek a prostor pro web + e-mail účet.
Poradíte mi někdo? Nemám moc předtavu, jak by se to mohlo pohybovat cenově (hlavně to vytvoření stránek). PS: Spíše nižší cenové kategorie.
Díky všem...

Odpovědi na otázku

Cau jestli chces vytvorit stranky tak me kontaktuj jsem student a rad bych si prividelal umim html xhtml js css php mysql a SEO. Vytvorim ti za par supu validni  stranku ze budou vsichni cumet. napis mi na email. webspider@post.cz

Prosím, takovéto nabídky nepište. Já chci firmu, která je jak vytvoří, zaregistruje, tak bude spravovat a webhostingovat. Děkuji.

(nemam s tim puvodnim postem nic spolecneho, ani ti ten web delat nechci) Ale temer nikdy se nestava, ze ty stranky tvori a hostuje stejna firma. Vetsinou ty prijdes za nekym kdo ti je vytvori a on ti navic vyridi tu trochu papirovani se zaregistrovanim domeny a zajistenim webhostingu u treti spolecnosti. Jestli chces stranky za 10.000 - 30.000 kc, klidne navstiv reklamni agenturu. Ale student ti to udela klidne za 5.000 a casto i kvalitneji (validni XHTML od regionalni reklamni agentury cekat nemuzes, od levneho studenta ano - paradoxni...)Jedna otazka: jestli mas stavebni firmu, tak urcite musis byt klientem nejake reklamni agentury - to jako nemate ani firemni propisky?

ok jestli jde o zivnostak ten mam a stranky zaregistrovat a zpravovat to je snad samozrejmost???

Doporucuju firmu Ondřej Staněk.

zkus www.webproof.cz delali stranky pro hradeckou firmu (velkou) ktera se zabyva zelezem (odkaz maji v referencich)

co chces slyset? seznam desitek firem? vlastni zkusenosti? podivej se na stranky, ktery se ti libi - kdo je vytvoril, a kontaktuj ho. muze to stat od 1000kc do 100000, podle toho co si rekne a co budes akceptovat :o)na studenty a podobny amatery se vybodni, dodelaj skolu a vyserou se na to. s clovekem, kterej nema ani vlastni domenu (ma majl na nekterym freemailu - centrum, seznam, post, atlas...) se vubec nebav...

jo, a s tema co neumi cesky (...zpravovat stranky...) se taky nebav.no a vysledek si zkontroluj ve validatoru a hlavne v mozille a opere. amateri vetsinou delaj jen pro MSIE

www.wdesign.tk doporucuji!!!!!!!

to si doufam delas srandu, uz podle "designu" jejich stranek bych si u nich nenechal zaridit absolutne nic...

nehlede na to ze ty stranky sou presmerovany na webzdarma, a design je urcite cornutej ...i kdyz nevim kdo by takovou blitku publikoval...

"nabízíme též překlad Vašich webových stránek do cizých jazyků" - hahaha, to je vazne skvela znalost jazyku. Mimoto ty stranky maj hostovany na feeewebu.

jestli mate zajem o solidni stranky za solidni cenu, vcetne jejich spravy apod., zkuste www.blue-point.cz...

www.hostopia.com

hm. Neviem co sami potrebujete, pretoze to co ste napisali do topicu vystihuje mozno tak 10% co treba zariadit, aby stranka skutocne sla.
A netreba podcenovat studentov... kto ovlada css, html, php... a podobne veci, nemusi ich ovladat veru horsie ako firma, ktora to robi uz 10 rokov ... a mladi ludia maju kreativnejsie myslenia. Co sa tyka registracie a pod... to zvladne narovnako ktokolvek hadam. No a hosting a podobne? preco by to nejaky student nezvladol? v tom vidim cistu diskriminaciu. Ved zaregistrovat domenu a ziskat miesto na hosting je len v podstate papierova zalezitost.

navic bych rekl, ze student ti spis udela validni XHTML+CSS web - pro firmu je to ztrata casu (vsak ten web bude v MSIE vypadat furt stejne a nikdo to nepozna - na prvni pohled), naproti tomu student kdyz je zodpovedny tak muze treba chtit aby mel ve svem malem portfoliu vypilovany web. Je ale nutne narazit na inteligentniho cloveka, preci jen nejake reference by mel mit.

Vyzkoušejte www.plavacek.net

Obdivuji drzost některých lidí, kteří svému potenciálnímu zákazníkovi hned začnou familiérně tykat. Na pana tazatele apeluji, aby si skutečně ohlídal validitu výsledného kódu. Může se i podívat, jak ten kód vypadá (třeba i v tom hloupoučkém notepadu). Většinou se pozná slušná práce i podle (běžným návštěvníkem stránek neviditelné) formální úpravy kódu. Přehledný a srozumitelný kód může být snadno časem svěřen jinému nebo na něm může pracovat víc lidí.A taky si pohlídejte, jestli stránky prodávají Vaše produkty a dá se v nich dobře orientovat - špatní designéři se ponoří hluboko do serepetiček a efektů, a často je jim jedno, že kvůli telefonnímu číslu nebo e-mailu musíte desetkrát kliknout nebo že se návštevník musí hodně snažit, aby poznal, jestli prodáváte cihly nebo dámské prádlo.

www.gng.cz

Pokud chcete opravdu jednoduché, slušně vypadající stránky za dobrou cenu - podívejte se na studio.web.cz

Dobrý den,zkuste firmu http://www.atondesign.cz dělají velmi hezké webovky a nemoc drahé. Sám od nich mám krásný web. Taky mi dali užitečné tipy jak navýšit prodej do budoucna, takže jsem s nimi spokojen.

Těch co ti vytvoří kvalitní web je mnoho zkus třeba http://geekum.cz/ mám pár kolegů kteří s ním byly spokojení.