» Poradna » Ostatní

Kde si mohu zapůjčit kameru?

Chci si natočit třeba průjezd metra v úseku: Hůrka-Lužiny, běžné kamery třeba za deset táců mají hnusný obraz a mizernou optiku - nechápu na co tam vůbec dávají FULL HD rozlišení, když objektiv je malý plasťáček.
Chceme si půjčit nějakou polo profi kameru - v ceně za 120 000 už by to mohlo být celkem kvalitní.
Kde takové kamery půjčují a jaký je poplatek?
Je škoda že kvalitní kamera je pro většinu lidí finančně nedostupná.
Lokalita je v Praze.

Odpovědi na otázku

člověče asi se dnes hodně nudíš , ale zpět k tvé otázce. Zkus se optat v nějakých studiech co se zabývají filmováním oslav atd .....

a co třeba (vygůgleno):

Sony HVR-Z1, HDV 1080i kamera
záznam formát: 1080i HDV / DVCAM / DV
50i/60i (PAL/NTSC) volba, objektiv 4.5 mm, interní stereo mikrofon,
2ch audio XLR vstupy, downkonvertor

1400,-/den

http://www.d2p.cz/kHDV.htm...