Kde sehnat Wi-Fi kartu do PC pro Win 10

Zdravím, řeším dlouhodobě problém, kde sehnat vhodnou Wi-Fi kartu do PCI slotu klasického PC, která by podporovala Windows 10. Náhodou někdo nějaký nápad? S ovladačema na "sedmičky" to blbne nebo vůbec nejde nainstalovat... Mám tu jednu AirLive a TP-LINK. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

To bude tym, ze sucasny model je predavat zakazdym tu istu vec, len v novom baleni. Co sa tyka wifi kariet neexistuje vyrobca, ktory by udrziaval ovladac pre stare karty a prerabal by ho donekonecna ked by bol vydany novy operacny system, Win10, Win11, Win16 atd... To prerobenie musi niekto zaplatit a je dost mozne, ze by taka karta bola drahsia ako Asus PCE-AC68.

Dobře, to chápu, kde ale vzít (koupit) kartu, která bude "desítky" podporovat?

Kartu mas, dokonca aj dve. Jednoduchsie je napisat vyrobcovi a poziadat ho o ovladac pre Win10. Mozno ma, len ho zabudol vydat.

Myslíš, že umím čínsky?

1. výrobca vie česky, alebo pozná gugl translator (ak ta stránka prejde ťinskym firewallom)2. použiješ gugl translator

OK, kdo mi sežene email na číňana, co vyrábí tyhle karty, má u mě kilo Stejnak je šance, že bude mít výrobce ovladače na Windows 10 někde potají schovaný, nulová.