» Poradna » Programy

Kde sehnat tapetu s logem Compaq nebo HP ?

Nazdar, nedávno jsem přeinstalovával školní síť a potřeboval bych dát na compy tapety s logem Compaq nebo HP (chce to ředitel, vím je to nesmysl, ale je to šéf). Nikde nemůžu najít nějaké slušné tapety.
Pokud někdo z vás nějakou má, tak mi ji pošlete na mail nebo napište URL. Díky Díky.

Odpovědi na otázku

ehm no myslím že jenoduchou úpravou log by se dala nějaká vytvořit....či se podívej na stránky výrobců třeba tam něco bude jinak nevim myslim že o takovéhle tapety nikdo moc nestojí takže jich moc nebude

dík, beru to jako poslední možnost

Napis jim, radi ti neco poslou, maji na takovy kraviny urcite aspon 1000 lidi v marketingu

Viz. odkaz vyse.To jsou presne ty tapety, se kterymi dodavaji PC (podle typu).Alespon u nas tak bylo.