Kde sehnat přední zvukovou kartu

Ahoj, tak dnes při zapojování mikrofonu mi to "kolečko" zapadlo úplně dovnitř (zkrátka je místo Jacku díra do počítače) a asi se ulomilo, ani sluchátka která jsou v Jacku vedle nefungují, chtěl bych tedy poradit, kde seženu tuto interní zvukovku ze předu bedny, moje skříň je eurocase x605. Díky

Odpovědi na otázku

A kdyz ty sluchatka pichnes dozadu..?

To nie je ziadna zvukovka, je to vyvedeny vystup a vstup na predny panel. Rozober bednu a fixni to tavnou lepiacou pistolou.

Zkus se zeptat na reklamačním v PARTISu (http://partis.cz/index.php), zda by ti to byly schopni sehnat jako náhradní díl.

Není to zvukovka. Rozdělej bednu a podívej se, cos utrhnul nebo ohnul. Podle toho to oprav. Obvykle je nutno nějak "odtrhnout" předek bedny, aby byl přístup ke konektorům.

A nevíte proč mi nefungují ani sluchátka?

V nejhorším případě koupíš záslepku pro mechaniku, ale nejspíš s pár USB, ev. Čtečkou karet.

A hlavně hned vyndej upadlyho jacka, ať něco nezkracuje.

Vždyť je to jen plast, ne?

A po čem se do sluchátka asi dostane elektrické napětí a poteče nějaký ten proud? Už podle ostatních vláken toho v kebulce moc nemáš. A předchozí - nefunguje to, protože jsi to rozbil!

Nevím čím je myšlen jack

Čím "myslíš" ty, to je záhadou, ale jack je typ konektoru: https://www.ges.cz/cz/kssm-35-GES06601071.html - na sluchátkách je obvykle sameček.

Takhle to vypadá : http://leteckaposta.cz/526433066

"... redmond | 27. 08. 2017 17:12 To nie je ziadna zvukovka, je to vyvedeny vystup a vstup na predny panel. Rozober bednu a fixni to tavnou lepiacou pistolou..."Když jsi to urval, tak to oprav! Vegetativní funkce ještě fungují? Přeci nepoběžím koupit ten krám do kvelbu a nerozeberu to, abych viděl, jak to tam vypadá a jak by se to dalo opravit! Na Tubici jsem rychle našel aspoň toto: https://www.youtube.com/watch Tu škatuli máš před čumákem ty, pokud je ovšem manuální zručnost na podobné úrovni jako intelektuální schopnosti, pak lze úpěnlivě doporučit tvora, který si naše druhové jméno zaslouží, nebo aspoň příbuzného primáta, který by to byl schopen rozmontovat. Případně odpojit přední audio na desce a zapojit ty sluchátka do zadního výstupu desky.

Děkuji, ale od toho je poradna, aby se lidem kteří věc nezvládnou sami pomohlo.

Radu jsi dostal již ve druhém příspěvku v 17:12 a nebyl jsi schopen ji dosud ani pochopit. Radu lze dát pouze někomu, komu k něčemu bude a kdo ji bude schopen jak intelektuálně, tak případně manuálně realizovat.

Omlouvám se, jako Jack jsem si představoval tu 3,5mm zdířku

Tieto nove generacie to je ocividny, ale aj hmatatelny dokaz upadku ludskej rasy. Tvaria sa ako borci a o pouzivanych veciach (pripadne nastrojoch) vedia hovno.