Kde sehnat nový ovladač ?

Ahoj, pořídil jsem si krásnou hru Call of Duty, ale nejde mi ani rozjet, protože po mně chce aktualizaci ovladače graf.čipu. Poradíte, kde bezplatně a celkem jednoduše stáhnout update SiS 300, stávající verze 5.1.2001.0 ?Moc díky, Honza.

Odpovědi na otázku

Zkus zadat do google:"sis300" AND "driver" AND "download" Mohlo by to něco najít

Hledejte na stránkách výrobce desky (jde-li o integrovanou grafiku), grafické karty (jde-li o samostatnou VGA kartu)  nebo přímo výrobce čipu (SiS).