Kde sehnat myš?

Dobrý den, sháním nějakou polohovatelnou, bluetooth herní myš pro leváky. Bohužel nemůžu nic takového sehnat. Takové ty kulaté univerzální myši my nevyhovují, chtěl bych takovou tu ze strany vykrojenou pro palec, ale pokud ji někde mají, tak leda drátovou. Navštívil jsem už několik kamenných obchodů, czc.cz datart a alzu a nikde nemají to co potřebuji, ani jeden model.Neví někdo, kde ji můžu sehnat? Stačil by mi jediný model klidně i kdyby byl třeba růžovej.

Odpovědi na otázku

Lépe bych to neřekl

Třeba ten Razer Ouroboros, RZ01-00770100-R3G1, nebo Bloody R7 vypadá použitelně, bohužel ale nemají tam to bluetooth, které potřebuji, ale radiovou redukci co se strčí do USB.

Bohužel tohle je nabídka a nikdo tady asi nic jiného nevymyslí. Doporučil bych Bloody R7. Má funkci bluetooth, a když se vybije, tak možnost připojení kabelu.

Nejblíže k tomu co potřebuješ je asi tohle: https://www.czc.cz/razer-orochi_3/178452/pro... Má Bluetooth, je herní, je univerzálně dělaná pro pravou i levou ruku akorát není polohovací, to budeš muset oželet a přijmout kompromis, protože to co chceš se prostě nedělá i když mne to dost udivuje, tak tvá cílová skupina moc veliká nebude (obecně se ani Bluetooth herní myši moc nedělají, natož pro levou ruku).

Bloody a E-Blue - jak bude levák mačkat boční tlačítka, když jsou podle obrázků umístěna pro praváky?