» Poradna » Programy

Kde sehnat lampu do starého projektoru Meos Duo na 8 mm film?

Mám projektor Meos Duo na 8 mm film. Nemám lampu. Kde ji sehnat. Ve Vodičkový ulici v bazaru ji prý občas mají starší za 200 Kč. Dá se ještě někde sehnat nová nebo i stará?Díky

Odpovědi na otázku

Ahoj, nevím jestli se tím zabývají, ale profesionálové na promítací techniku jsou ve firmě Kinotechnika Praha (www.kinotechnika.cz). Tak třeba když si tam brnkneš...

Arko technik s.r.o. |  |

Je to halogenka 12V 80 až 100W v parabolickém zrcátku, používá se také do těch moderních lampiček (někdy se v té watáži dá sehnat v Horním Bachu (Hornbachu) nebo jiných super hyper. Já jsem kdysi dávno z toho zrcátka tu halogenku vylámal a zasádroval jsem tam nějakou z mototechny.