» Poradna » Programy

Kde sehnat kopii The Secret of Monkey Island?

Zdravím,Už docela delší dobu hledám digitální kopii hry The Secret of Monkey Island na MS-DOS.Nechci žádnou verzi na emulaci pro SCUMMVM, prostě originální pro MS-DOS.Děkuji.

Odpovědi na otázku

V té době se digitální licence neprodávaly, vše hezky na disketách

Na steamu a dalších sluzbach je normalne v prodeji remastrovana verze, ktera ma aktualni grafiku, podporu Windows 10 a moznost prepnuti i do původního vzhledu.Obcas je i ve slevach - https://store.steampowered.com/bundle/6588/Monkey_Island...

To on asi nechce, je to sběratel starých PC

Tuto dobu docela znám, ale měl jsem na mysli, že to někdo z těch disket přesunul na pevný disk a nahrál na internet. A nemyslím si, že by moje Pentium rozjelo Steam nebo remasterovanou verzi :)

Stáhl jsem a zjistil, že se jedná o verzi přiloženou s SCUMMVM, což já nechci. Já chci verzi pro MS-DOS, ale stejně děkuji :)

No tak snad ji najdeš.

jo jo.. jeste ted mi v hlave zni ten soundtrack... nebo ta melodie kdyz se veslo do baru a ten pirat se tocil na lustru do rytmu

Mám přesně co hledáte. Akorát nejsem doma, budu až zítra. Kam to chcete nahrát?