Kde sehnat case jako má Asus NTT, ev. Asus BarboneTerminator

Zdravím, nevíte někdo kde sby se dal sehnat (pokud možno v ČR či okolních státech)case od Asusu co u jejich NTT ev. Barbone Terminátora? Viz. www.electroworld.cz ... .... Nebo něco podobného i od jiného výrobce....bez zdroje nebo i s ním....
Dík za rady či odkazy

Odpovědi na otázku

zkus si vybrat tady:
www.czechcomputer.cz ...

Hmmm ty casy už jsem viděl ale neodpovídá to mým požadavkům...spíš bych chtěl něco na způsob micro/mini/midi toweru...toto jsou "kostky"....

tohle nevyhovuje:
www.czechcomputer.cz ...

www.alza.cz ...

nebo holt barebone:
www.alza.cz ...

Tak ten Inwin z Alzy vypadá dobře!!!!Díky....Ještě jsem někde zahlídl Asus TM-21 ev. TM-22 případně TA-21 ale ty u nás nejsou k sehnání ...btw v těch barbone u Alzy je i Asus Barbone Terminator ale to je i s "vnitřnostma"...pokud by se dala ta skříň sehnat samotná bylo by to super!!!Nebo kdyby se to dalo aspoň nakonfigurovat ty "střevaů...

tady jich máš víc, akorát netuším co je to "ITX" příp "miniITX", ale to už je spíš tvůj problém, jestli do toho narveš ty střeva, co potřebuješ

jinak dost pěkný kousky jsou ještě tady:
www.czechcomputer.cz ...

Ty první jsou spíš "kolotočářské" kousky °-)...to miniITX je ještě menší formát desek než mATX...takže nějakou speciálku, ale do toho nejdu, neb by tam nešel dat aspon 2GHz procák....ty ITX desky se dělají bud s Atomama nebo s nějakým VIAprocesorem, který je součástí desky(nejde upgrejdnout)...takže tudy cesta nevede...ještě zkusím obmejlovat dovozce asusa jestli se to vůbec na našem trhu dá sehnat...

tak si pozri asus xentu verzie,tie u nás dostať pomerne často/pozri napr.shark a spol/,neviem ako u Vás

Tu Xentiu nejde najít...a to jsem zkoušel osvědčeného Googla(pořád to vyhazuje odkazy na svařovací techniku)... ...nějaký odkaz na skříň, případně na e-shop? dík