Kde se dá na netu najít tabulka platových tříd?

Rád bych dostal představu o tom jaký je zhruba plat v různých plat. třídách a také by mě zajímalo jestli jsou platové třídy stejné pro vysokoškoláky nebo např. pro lidi s  maturitou. ,Př. jestli když budu v plat. třídě např. 8 a budu mít VŠ tak jestli budu brát stejně jako někdo kdo je má jen maturitu.Díky předem za pomoc mám v tom trochu hokej, každý mi to vykládá trochu jinak

Odpovědi na otázku

Znas tu strasnou, nakazlivou a smrtelnou chorobu jmenem Google? Hruza, co? Mel jsem z ni taky strach, ale prekonal jsem se a zadal "tabulka platovych trid" - myslim, ze ctvrty odkaz z deseti tisic... http://www.mesec.cz/clanky/jak-si-vydelat-vic/

Díky za snahu, ale tabulka na kterou vede tvuj odkaz je  2,5 roku stará a hádám, že se to od té doby měnilo .

Sorry, nezkoumal jsem to - jen jsem chtel rict, ze to jde vuguglit...

tak už jsem to našel na mpsv.cz

Doufám jen, že je ti jasný rozdíl mezi platem a mzdou.