Kde se da jeste koupit CRT monitor?

Zdravim,
opustil me muj monitor a rad bych koupil novy. Protoze ho mam predevsim na filmy, tak mi nevyhovuje LCD, a v eshopech uz nejak nemuzu najit, ze by prodavali CRT, nevi nekdo prosim, kde se da 19'' CRT jeste sehnat?

Odpovědi na otázku

19* momentalne nemaji, jen 21*
www.boxed.cz ...

bral jsem od nich 23*DELL a spokojenost.
Kdyz odesel koupil jsem tohle:

www.svethardware.cz ...

a nemuzu si to vynachvalit. Kam se hrabe CRT. Mam to hlavne na filmy a grafiku. To LCDcko ma jen jednu nevyhodu, na tohle jsou videt kosticky i v HDRipech.

Pro me by to melo spis nevyhodu, ze 20" je hrozne nizka nudle.

dik za tip, snad budou casem i nejake 19'', 21'' je na me trochu velka. A s tim LCD si trefil hrebicek na hlavicku, to je ten duvod, proc LCD nechci, zobrazuji proste prilis verne a to je u filmu na skodu, pak tam vidim kosticky a barevny mapy a zubaty hrany atd.

tie monitory su nove ?
skusal som zohnat repas a nedari sa mi najst dobry, vzdy to ma krive rohy, vypaleny kontrast a podobne problemy...

samozřejmě že nový nejsou - v logu stránek je napsaný "renovovaná výpočetní technika"

ja bych si klidne koupil novej, ale nejak se mi nedari sehnat, kdo to dnes jeste prodava a LCD na filmy fakt neni nic moc.

vali se mi doma 19" LG flatron, uz par let nepouzivany, za par stovek a odvoz je tvuj
mki007(na)centrum.cz

no jo, ale odkud jsi, ja sem z Brna.

praha :(

Ja aj teraz frčím na tom spomínanom LG 915FT Plus. Čudujem sa, že si ho odložil.

odlozil jsem celou platformu pc a win a presel na apple a mac os x

Řekl bych, že LCD by na filmy bylo, kdyby se filmy tak šíleně nekomprimovaly. Digi UPC například...na LCD například ty kostičky na konturách, o kterých mluvíte, dost vyniknou snad časem zvýší datové toky...

právě, ale taky mám pocit, že zubatý hrany se na LCD objeví i tím, že se obraz musí roztáhnout z nějakých 720*576 nebo i míň (divx) na nějaké to 1280* nebo 1600*, a tim se hrany rozkostickuji i pri kvalitnim videu.

jj, to je taky pravda.

Jo bitrate kosticky zase moc neovlivni. Pokud neni opravdu hodne nizky.
Hlavne je dulezite to rozliseni.

Kdyz si porovnate film v rozliseni 1600x1000 s filmem v rozliseni 160x100. Tak ikdyz budou mit stejny bitrate. Tak ten s tim vyssim rozlisenim bude vypadat mnohonasobne lepe.

shop.sharkware.cz ...

díky, něco takového jsem hledal.

tohle jsi doufám nehledal, tenhle monitor šel v době kdy jsem si jej pořídil z domu během dvou dnů - moje stará samsung 17tka byla 100krát lepší

poridit v dnesni dobe CRT monitor je fakt debilni napad... podit si kvalitni LCD FullHD

jenze ja to mam predevsim na sledovani filmu, a ty proste na CRT vypadaji lip, na LCD to ma zubate hrany, kostickovany obraz a neni to ono a to jsem zkousel nejen TN, ale i drazsi panely.

Kostickovany obraz? Tak za to muze zcela jiste LCD

ale jasne, verim tomu, ze kdyz pustim video s dostatecnym datovym tokem v rozliseni 1280*1024 na LCD s timto rozlisenim, tak to bude v pohode. Ale kde beres ty takovy filmy? ja je nemam, a k tem co mam je CRT proste milosrdnejsi a vypadaji tam lip. divx 640*480 apod. roztazenej na 1600*1200 na LCD proste na LCD vypada hur. A ja sem si samozrejme zkousel poustet to same na CRT a LCD (v praci mame LCD hafo - LG, SPVA-Siemensy i jedno Eizo - vsude sem to zkousel) a kdyz ten stejnej film vypada lip na CRT, tak co s tim mam delat?

Soused je z Brna a prodává velmi málo používaný AOC 19". A že je to tato značka, tak to má velmi dobrý obraz.........

www.hwmedia.cz ...
www.ruzovka.cz ...
www.myit.cz ...