» Poradna » Web a internet

Kde prodat grafickou kartu

ahoj, neporadili by jste mi nějakou nejlepší stránku,e-bazar nebo skupinu na fb na prodej grafické karty

Odpovědi na otázku

A co použít mozek?Pokud to chceš dobře prodat, musí to logicky vidět co nejvíce lidí, abys měl co nejvíce zájemců a mohl vyjednat co nejvyšší cenu. A k tomu logicky nepoužiješ jen jednu stránku, ale co nejvíce tě jich napadne.Takže je naprosto zbytečné řešit, co je nejlepší. Prostě dej inzeráty všude, kam tě jen napadne.

aukro - ale tam počítej s tím, že tě ten prodej bude něco stát (viz jejich podmínky). Obchod obvykle dopadne dobře a to i na dálku.bazoš - teoreticky prodej zadarmo, ale občas můžeš narazit na blba, co nepřevezme balík na dobírku, takže utratíš prachy za poštovné a nic z toho. Ale můžeš si podmínit osobní prodejebay - pochybuji, že by někdo chtěl grafiku z východní Evropy. specializovaná pc fóra - ať už taky živě, nebo jedno tuningové.