» Poradna » Mobily

Kde (nejlépe s českým zázemím) streamovat za filmy,které doposud vydáváme na DVD

Dobrý den,jsme malé nakladatelství, které rozumí knihám, teď už i ebookům a audioknihám. Nově se začínám orientovat ve videostreamingu. Ročně vydáme 1-2 filmy, již se nevyplatí je distribuovat na DVD. Rádi bychom zkusili streaming na nějaký poplatek. Poradíte nám, kde je to možné a spolehlivé? díky

Odpovědi na otázku

To se vám nemůže finančně vyplatit. A na masový streaming jsou tu jiní kosi...