» Poradna » Programy

Kde najdu v systému službu Active desktop

Spustil jsem si active desktop mám zubatý wallpaper na ploše a ikony s šedivým pozadím. Prohledal jsem win ale nikde jsem nenašel jak to vypnout.

Odpovědi na otázku

Co se ti ukáže když klikneš pravým tlačítkem na ploše?Někde mimo ikony...

no právě tam v tý záložce to bohužel není

XP to má štandardne zapnuté. Active desktop sa dalo vypínať vo win98.

Pridanie webového obsahu na pracovnú plochuPravým tlačidlom kliknite na prázdnu oblasť na pracovnej ploche a potom kliknite na položku Vlastnosti. Na karte Pracovná plocha kliknite na tlačidlo Prispôsobiť pracovnú plochu. Na karte Web kliknite na tlačidlo Nová a potom postupujte podľa pokynov na obrazovke. PoznámkyAktívny webový obsah môžete na pracovnú plochu pridať, len ak ste pripojení na Internet. Ak chcete prehľadávať webovú lokalitu Microsoft Desktop Gallery, kliknite na tlačidlo Navštíviť galériu v Sprievodcovi novej položky pracovnej plochy. Sprievodcu novej položky pracovnej plochy otvoríte kliknutím na položku Nová, na karte Web. Ak chcete vybrať inú webovú stránku, zadajte jej adresu alebo kliknite na tlačidlo Prehľadávať a vyhľadajte ju.

Na kartě web stačilo dát odstranit a je po problému už jsem tam byl i před tím ale nedal jsem odstranit.to: Pomoc a tech.podpora díííííííííííky přivedl jsi mě na to