» Poradna » Windows (a jiné OS)

Kde najdu ovladače pro Seagate Baracuda 7200.9 80GB pro win 7

kde najdu ovladače pro Seagate Baracuda 7200.9 80GB pro win 7

Odpovědi na otázku

Zkus tuhle utilitku, sám jsem byl překvapen jak funguje:http://www.slunecnice.cz/sw/slimdrivers/

To zas má být nějaký malware dropper?

Že by PŘEKVAPIVĚ na stránkách výrobce????

Ovladac na HDD ? LOL. Mimochodem o "velikosti diskety" :D dnes se ta kapacita vejde v pohode na spicku prstu a jesteje to rychlejsi.

A k čemu by ty ovladače jako měly být dobré ???

Nikde. Zadne ovladace netreba.Pozn.: Tu starou malou a pomalou mrchu zahodnte do elektroodpadu. Nedava zadny smysl ji provozovat ve stroji, ktery zvlada Win7.

Mě také nedává smysl počínání kuřáků - kouřit jednu cigaretu za druhou. A přesto to řada lidí dělá. Myslíte si, že jim pomohu tvrzením o házení cigaret do kontejneru?

Bez tech pindu by to neslo? :o)Jde o to, aby tazatel vedel o tom, jake nevyhody ma pouziti archaickeho HDD. (Treba to muze vyresit jinym HW.) A vy tady tahnete nesmyslnym prirovnanim.

Ale tazatel se neptal jestli má svůj HDD vyhodit......byla tam řeč o ovladači. To, že může vyhodit jakýkoliv hardware je právě Vaše pindání. O to nemusíte mít starosti, on to jistě dobře ví.

Ovladače na HDD nejsou potřeba. Upřímně řečeno, nepamatuju se, že by Windows ani jiný desktop OS někdy potřebovali ovladač na HDD, zvláště, když se na něj musí nejdříve nainstalovat Jediné, co se snad řešilo, že XP tehdy potřebovaly přidat ovladače na SATA, aby šly instalovat na nové disky.

Povedený dotaz Kdybys hledal ovladač ke své židli, tak ho máš ve spodní části zad.

Na tyto a nová HDD vždy mají Winy svůj systémový ovladač schválený MS jiný nepřijmou. Podívej se do SprávceZařízení.http://abload.de/img/snap7248y0jvg.png

Stáhni si tenhle program! http://www.iobit.com/driver-booster.php ten ti zjistí jaký máš zastaralí ovladače a aktualizuje je!

NIKDY NESTAHUJ PODOBNÉ KINA PROGRAMY = STAHUJÍ DATA O UŽIVATELI A OS PRO DALŠÍ ZPRACOVÁNÍ!!!

To je Jirka, ten má vždycky něco speciálního (jobovku)

Nebo Čajovku, většina takového SW je skutečně i skrytě z Čajny a já nemám rád Čajnu a nikdy nebudu.