» Poradna » Programy

Kde najdu flash aplikaci, kde vytvořím portrét kriminálníka

Ahoj všemKdysi jsem na webu našel takovou flashovou aplikaci, kde jsem si mohl vytvořit jakýkoliv portrét. Byly tam obličeje, obočí, vlasy, ... atd. A z toho šel vytvořit skoro jakýkoliv portrét, jak to dělají policajti.Googloval jsem googloval, ale nenašel. Nevíte, kde to je?

Odpovědi na otázku

http://www.freegames.ro/robot/je tam to same,sice to neni cesky, ale muzu si obrazek ulozit do jejich galerie, pripadne vyhledat a zobrazit vytvorene portrety jinych kreslicu