» Poradna » Ostatní

Kde najdu Drivery na vypalovacky

Nejlepsi stranky ohledne driveru konkretne hledam na CDRW800 philips dik.

Odpovědi na otázku

Drivery se musí hledat na stránkách výrobce používaného vypalovacího programu (je to nutné hlavně pro nové mechaniky, pro starší bývají drivery již součástí základní instalace). Pokud jde o použití v DOSu jako CD-ROM, tak by se naopak mělo hledat u výrobce mechaniky, ale v podstatě každá IDE vypalovačka chodí na drivery, které jsou např. součástí instalce W98 (WME) a lze je z instalačního CD-ROM lehce zkopírovat na disketu.

a firmware??

Na strankach vyrobce!