» Poradna » Ostatní

Kde na Slovensku sa da kupit PAGER (pejdžr) ????

Kde by sa to dalo kupit? A co vlastne k tomu potrebujem?

Odpovědi na otázku

???

a na co by ti bol?

Trebárz v skladových službách ako sú napr. stavebniny by som ho použil ako signál skladníkovi, o prichádzajúcom zákazníkovi , keďže skladník nemusí byť stále prítomný len v jednom sklade a pod. Kde to kúpim ? a nepotrebujem odpovede typu načo by mi bol :)

Pager je malý kapesní přijímač zpráv. Používá se v mnoha oblastech, nejčastěji ve zdravotnictví, průmyslu, hotelech a restauracích. Častými uživateli jsou záchranné složky, především hasiči a lékařská záchranná služba.